reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ z treściami Disneya w Afryce

dodano: 2016-11-29 11:59 | aktualizacja: 2016-11-29 12:12
autor: Mateusz Brzęczek/Janusz Sulisz | źródło: canalplusgroupe.com

canal+_walt_disney_co_360px.jpg „Star Wars: The Force Awakens" i „Księga dżungli" są wśród tytułów, które zdobyła platforma Canal+ Overseas w Afryce Subsaharyjskiej, w następstwie porozumienia z The Walt Disney Company. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Canal+ w swojej ofercie będzie miał prawo do pokazywania filmów Disneya, Lucasfilm, Marvel Studios i Pixar. Będą to treści premium zawarte w nowej umowie. Ponadto kanały Disney Channel, Disney XD, Disney Junior i Disney Cinema znajdą się w ofercie platformy Canal+ Overseas

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej umowy, która pozwoli zaoferować naszym abonentom w Afryce znakomite produkcje ze studia Disney oraz główne kanały młodzieżowe dla wszystkich grup wiekowych - powiedział François Deplanck, dyrektor kanałów i treści w Canal+ Overseas.


Menedżer Disneya dla Francji, krajów Maghrebu i francuskojęzycznej Afryki, Jean-François Camilleri dodał:

- Jesteśmy zachwyceni, że dwa miliony abonentów w Afryce odkryją najlepsze treści z Disneya, Pixar, Marvel czy Star Wars i będą mieli dostęp do wszystkich kanałów z pod marki Disney.


Platforma Canal+ Overseas dostępna jest w 25 państwach francuskojęzycznych w Afryce, gdzie posiada około 2 mln abonentów. 

Źródło: canalplusgroupe.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...

Miernik Megasat HD3 Compact dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem CNR,...

429 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...
reklama