SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraińscy deputowani chcą zablokować Wozrożdenie TV

dodano: 2016-11-30 19:32
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru

Władimir Muntian Wozrożdenije TV Operatorzy sieci kablowych w obwodzie lwowskim na Ukrainie otrzymali od lokalnych deputowanych polecenie przerwania dystrybucji kanału religijnego Wozrożdenije TV. Wniosek o usunięcie tego kanału na całej Ukrainie dostała już Narodowa Rada ds. telewizji i radia i Rada Najwyższa Ukrainy. Niewykluczone, że stacji telewizyjnej grozi zamknięcie.

Wozrożdenije TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Działalność kanału, po uwzględnieniu programów, które są szkodliwe dla fizycznego, psychicznego i moralnego rozwoju widzów, staje się niedopuszczalna. W odniesieniu do wymienionych wyżej faktów, Służba Bezpieczeństwa Ukrainy wydała trzy ekspertyzy od instytucji psychiatrycznych, które wyraźnie wykazały, że Duchowe Centrum Odrodzenie (red. Wozrożdenije) i Telekompania Odrodzenie stworzone są w celu manipulowania umysłami obywateli, zamiany pojęć i myślenia według ich życzenia

- czytamy w oświadczeniu lwowskich deputowanych do Rady Najwyższej i Narodowej Rady ds. telewizji i radia.

Wozrożdenije TV jest kanałem religijnym organizacji Duchowe Centrum Odrodzenie, na czele której stoi Władimir Muntian. Stację na terytorium Ukrainy można oglądać w ofercie operatorów Volia, Triolan i Vodafon. Posiadacze indywidualnych zestawów satelitarnych mają możliwość bezpłatnego odbioru Wozrożdenije TV za pośrednictwem satelitów Amos 2 (4°W) i Eutelsat Hot Bird 13B (13°E).

Muntian, jak i jego przyjaciel Sandiej Adieładża, posiadają wątpliwą reputację wśród tradycyjnych cerkwi. Główni przedstawiciele cerkwi ewangelickich nazywają ich "szarlatanami, którym potrzebne jest głębokie nawrócenie i profesjonalne leczenie".

Parametry techniczne kanału Wozrożdenije:
Amos 2 (4°W)
tp. 23 (10,842 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 7/8; DVB-S/QPSK)
Kodowanie: brak (FTA)

Eutelsat Hot Bird 13E (13°E)
tp. 115 (10,815 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)
Kodowanie: brak (FTA)
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

460 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap HDR1000 TBOX 4K v2

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

790 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

299 zł Więcej...