dodano: 2016-12-06 11:54
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczów fazy grupowej Ligi Europy UEFA. Transmisje live z Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet w TVP 2 i TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
07:00 Golf: PGA European Tour – UBS Hong Kong Open: 1. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: RSC Anderlecht – As Saint-Etienne
Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Southampton FC – Hapoel Beer-Szewa
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny CANAL+ Sport 2 (HD)
17:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Osmanlıspor – FC Zürich
Komentarz: Edward Durda, Wojciech Jagoda
19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Astra Giurgiu – AS Roma
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Panathinaikos – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Grzegorz Mielcarski Eleven Sports (HD)
02:25 (cz/pt) Futbol amerykański: Liga NFL: Kansas City Cheifs – Oakland Raiders
Eurosport 1 (HD)
17:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Karabach Agdam – ACF Fiorentina
19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: FC Zoria Ługańsk – Manchester United
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Standard Liege – Ajax Amsterdam Eurosport 2 (HD)
19:45 Łyżwiarstwo figurowe: Puchar Świata, Final Grand Prix: Pary sportowe – program krótki
21:15 Łyżwiarstwo figurowe: Puchar Świata, Final Grand Prix: Soliśći – program krótki nSport+ (HD)
17:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: PAOK Saloniki – FC Slovan Liberec
Komentarz: Piotr Domagała, Filip Surma
19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: AZ Alkmaar – Zenit Petersburg
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Inter Mediolan – Sparta Praga
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki n 38 (HD)
19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Multiliga
Komentarz: Mariusz Wróblewski
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Multiliga
Komentarz: Piotr Karpiński Polsat Sport (HD)
18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Dukla Liberec –Asseco Resovia Rzeszów
20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Knack Roeselare – Biełogorje Biełgorod Polsat Sport Extra (HD)
20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroleague: EA7 Emporio Armani Mediolan – CSKA Moskwa Sportklub (SD)
12:30 Rugby: Varsity Match Women: Oxford – Cambridge
Komentarz: Marcin Grzywacz, Andrzej Kopyt
15:30 Rugby: Varsity Match Men: Oxford – Cambridge
Komentarz: Marcin Grzywacz, Andrzej Kopyt TVP 2 (HD)
18:20 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Niemcy – Polska
Komentarz: Maciej Iwański, Jacek Laskowski TVP Sport (HD)
11:20 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata: Kashima Antlers – Auckland City
17:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Villarreal CF – Steaua Bukareszt
19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Feyenoord – Fenerbahçe SK
21:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Holandia – Francja
Komentarz: Maciej Iwański, Jacek Laskowski
00:25 (cz/pt) Pływanie: Mistrzostwa Świata, Windsor: Dzień 3
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.