SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Super Polsat startuje 2.01. Gdzie dostępny?

dodano: 2016-12-20 14:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Super Polsat Super Polsat wystartuje 2 stycznia 2017 roku - poinformował nadawca. Kanał będzie dostępny w pakietach platformach satelitarnych oraz sieci kablowych i IPTV oraz bezpłatnie w multipleksie drugim (MUX 2) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), gdzie zastąpi Polsat Sport News. Stacja ta jednak nie zniknie z rynku, ale będzie dostępna dla abonentów platformy Cyfrowy Polsat (więcej tutaj).

Cyfrowy Polsat kanały nadawcy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, Super Polsat to pierwsza stacja zarówno w Polsce, jak i Europie, której zdecydowana większość ramówki jest dostosowana do odbiory przez osoby niepełnosprawne z dysfunkcjami narządów wzroku i słuchu. W ramówce nowego kanału znajdą się filmy, rozrywka, seriale, sport na żywo i informacje.
 

- Zarówno w skali europejskiej, jak i w naszym kraju nie istnieje szeroko dostępne medium elektroniczne w tak istotny sposób przystosowane do odbioru przez osoby niepełnosprawne - mówi Monika Wojdyga-Makowska, dyrektor kanału Super Polsat. - Wierzymy, że stworzenie takiego programu ma głęboki sens, tak w wymiarze biznesowym jak i społecznym - dodaje.

Co zobaczymy w ofercie? Weekendy od godziny 9:00 to czas dla miłośników kina. W soboty widzowie będą mogli obejrzeć klasykę polskiego kina powojennego, natomiast w niedziele produkcje zagraniczne - kino familijne, komedie oraz dramaty - wszystkie z napisami dla niesłyszących. I tak widzowie zobaczą m.in. „Predatora”, „Złego porucznika”, „Zakładnika” czy „Za linią wroga”. Codziennie natomiast w godzinach od 7:00 do 9:00 na najmłodszych czeka pasmo filmów animowanych.
 
Aleksandra Ciupa w programie „Celebrity Splash!”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aleksandra Ciupa w programie „Celebrity Splash!”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat

Popołudnia od poniedziałku do piątku od godziny 14:00 będą przeznaczone dla fanów sztuki kulinarnej, którzy zobaczą pojedynki najlepszych szefów kuchni w Polsce w programie „Top Chef” (więcej tutaj) oraz rywalizację za drzwiami najsłynniejszej restauracji na świecie - czyli „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” (więcej tutaj) .

Od godziny 17:00 na antenie kanału Super Polsat emitowane będą widowiska znane z telewizji Polsat: „Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami” (więcej tutaj), „Must be the Music. Tylko muzyka”, „Twoja twarz brzmi znajomo” (więcej tutaj) oraz „Celebrity Splash!” (więcej tutaj). A zaraz po nich seriale Polsatu, takie jak „Przyjaciółki” (więcej tutaj), „Hotel 52” (więcej tutaj) oraz „Szpilki na Giewoncie” (więcej tutaj). W stacji Super Polsat transmitowane będą również wydarzenia sportowe a także koncerty wyprodukowane przez Telewizję Polsat.

Dyrektorem kanału jest Monika Wojdyga-Makowska, związana od wielu lat z Telewizją Polsat.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Eycos CAM + karta Smart HD+ 2m

Karta startowa Smart HD 2-miesięczna + do kompletu najtańszy moduł...

215 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

1090 zł Więcej...