SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Treści 4K dla amerykańskich pubów

dodano: 2016-12-22 11:18
autor: Jerzy Kruczek | źródło: AT&T

DirecTV Amerykański operator płatnej telewizji AT&T zaczął oferować treści 4K również firmom, poprzez swoją platformę satelitarną DirecTV. Dotyczy to także sportu na żywo. DirecTV stał się w listopadzie 2014 roku pierwszym w Stanach Zjednoczonych dostawcą treści 4K. Była to też pierwsza sieć, która uruchomiła w tym kraju pełnowymiarowy kanał 4K.

DirecTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Wielu naszych klientów, takich jak właściciele restauracji i barów, obsługuje fanów sportu. Teraz, dzięki UHD 4K, mogą ulepszyć swoją ofertę. Jest to również niesamowita okazja dla lokalnych firm - poczekalni, siłowni i salonów - by odróżniały się poprzez lepszą rozrywkę - powiedział Doug Eichler, wiceprezes ds. sprzedaży w AT&T Entertainment Group. - Oglądanie wideo UHD 4K sprawia, że czekanie, ćwiczenie i oglądanie sportu jest bardziej przyjemne.

W 2016 roku treści UHD 4K dla klientów DirecTV obejmowały, m.in.:
  • Imprezy sportowe: Masters Tournament w golfie, mecze MLB, NCAA Football, walki UFC, turnieje PGA i Rio 2016. I niedawno pierwszy mecz NBA w 4K
  • Koncerty: Country Music Awards i koncert Gartha Brooksa

Uruchomiono nawet specjalną aplikację DirecTV Sports Bar Finder, która pomaga w znalezieniu baru oferującego transmisje 4K.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategori 4K
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi V BIII

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF, zalecana do odbioru HDTV z...

129 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790 LR

Nowa antena kierunkowa UHF DAT HD BOSS 790 LR hiszpańskiego...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X9S

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

800 zł Więcej...