reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Treści 4K dla amerykańskich pubów

dodano: 2016-12-22 11:18
autor: Jerzy Kruczek | źródło: AT&T

DirecTV Amerykański operator płatnej telewizji AT&T zaczął oferować treści 4K również firmom, poprzez swoją platformę satelitarną DirecTV. Dotyczy to także sportu na żywo. DirecTV stał się w listopadzie 2014 roku pierwszym w Stanach Zjednoczonych dostawcą treści 4K. Była to też pierwsza sieć, która uruchomiła w tym kraju pełnowymiarowy kanał 4K.

DirecTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Wielu naszych klientów, takich jak właściciele restauracji i barów, obsługuje fanów sportu. Teraz, dzięki UHD 4K, mogą ulepszyć swoją ofertę. Jest to również niesamowita okazja dla lokalnych firm - poczekalni, siłowni i salonów - by odróżniały się poprzez lepszą rozrywkę - powiedział Doug Eichler, wiceprezes ds. sprzedaży w AT&T Entertainment Group. - Oglądanie wideo UHD 4K sprawia, że czekanie, ćwiczenie i oglądanie sportu jest bardziej przyjemne.

W 2016 roku treści UHD 4K dla klientów DirecTV obejmowały, m.in.:
  • Imprezy sportowe: Masters Tournament w golfie, mecze MLB, NCAA Football, walki UFC, turnieje PGA i Rio 2016. I niedawno pierwszy mecz NBA w 4K
  • Koncerty: Country Music Awards i koncert Gartha Brooksa

Uruchomiono nawet specjalną aplikację DirecTV Sports Bar Finder, która pomaga w znalezieniu baru oferującego transmisje 4K.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1590 zł Więcej...
reklama