reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Święta Bożego Narodzenia z Radiem Złote Przeboje

dodano: 2016-12-22 19:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje Jak zapowiada nadawca, Radia Złote Przeboje (Agora) wprowadzi swoich słuchaczy w świąteczny nastrój dzięki wyjątkowej ramówce przygotowanej przez stację na najbliższe dni (więcej tutaj). Świąteczna atmosfera w Radiu Złote Przeboje nadejdzie w piątek, 23 grudnia br. między godziną 18:00 a 20:00 redakcja rozgłośni zaprosi słuchaczy do wybrania najlepszej świątecznej piosenki.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wigilijną sobotę (24 grudnia br.) od rana (w godz. 8:00-10:00) stacja będzie rozwiązywać problemy słuchaczy, którzy zbyt późno zorientowali się, że nadeszły święta - jak pozbyć się problemów, doradzi m.in. szef kuchni Karol Okrasa. W programie „Wigilijna dwunastka w Radiu Złote Przeboje” redakcja rozgłośni razem ze słuchaczami wybierze numer jeden na wigilijnym stole, czyli ulubioną potrawę wszystkich słuchaczy. Tego dnia od godziny 16:00 do północy Radio Złote Przeboje będzie grało wyłącznie kolędy.
 
Święta Bożego Narodzenia z Radiem Złote Przeboje, foto: Agora
Święta Bożego Narodzenia z Radiem Złote Przeboje, foto: Agora


Pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia (w niedzielę, 25 grudnia br.) w porannej audycji „Gwiazdy na święta w Radiu Złote Przeboje” Tomasza Brhela o swoich świętach opowiedzą m.in. Mateusz Ziółko, Anna Wyszkoni oraz Krzysztof Krawczyk. W godzinach 13:00-18:00 w programie „Mikołaj na czasie” Jerzy Telesiński „Elvis” przypomni, jakie prezenty lądowały pod choinką przez ostatnie 30 lat, a w wieczornej audycji „Przy świątecznym stole” redakcja rozgłośni porozmawia o tym, kogo spotykamy w święta - czyli o ciociach, wujkach i babciach w krzywym zwierciadle.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (w poniedziałek, 26 grudnia br.) w porannej audycji „Święta bez tajemnic” Jakub Mędrzycki przypomni wszystkie fakty i mity dotyczące Bożego Narodzenia, a Piotr Jaworski w audycji „Ludzkim głosem” odwiedzi ogród zoologiczny w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, co w święta chcą nam powiedzieć zwierzęta. Końcówkę ostatniego świątecznego dnia wypełnią sposoby Wojciecha Babiarczyka na przedłużenie świątecznego klimatu.

Specjalne programy świąteczne są promowane na antenie stacji oraz w serwisie internetowym radia.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1290 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ SOLO 4K Combo

Vu+ SOLO 4K - odbiornik od koreańskiego producenta Marusys. Pierwszy...

1650 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama