SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W tym programie gwałt i morderstwo będą dozwolone

dodano: 2016-12-23 12:45 | aktualizacja: 2016-12-23 15:35
autor: Jerzy Kruczek | źródło: game2winter/deadline.com

Game2: Winter Gwałt i morderstwo są rzekomo wśród dopuszczalnych elementów zbliżającego się rosyjskiego reality show „Game2: Winter”. W trwającej dziewięć miesięcy walce o przetrwanie na Syberii udział weźmie 30 zawodników (zarówno kobiet, jak i mężczyzn). Uczestnicy będą musieli zmagać się z mrozem -40 °C czy dzikimi zwierzętami. Nagrodą dla zwycięzcy jest 100 mln rubli (ok. 6,9 mln zł). Jeśli zwycięzców będzie kilku, to zostanie ona podzielona.

Game2: Winter


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Reality show rozpocznie się 1 lipca 2017 roku i potrwa do 1 kwietnia 2018 roku. Uczestników będzie można podglądać online na żywo, przez całą dobę. Pomysłodawcą tego projektu jest Jewgienij Piatkowski, który finansuje show. Jak podają lokalne źródła, Piatkowski zainwestował w tę serię 1 mld rubli (ok. 69 mln zł). Program będzie emitowany w językach angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, chińskim i arabskim.

Oficjalne ogłoszenie mówi: „Każdy uczestnik wyraża zgodę na to, że może być okaleczony, nawet zabity. 2000 kamer, 900 ha i 30 żyć”. A także: „Wszystko jest dozwolone. Bijatyka, alkohol, morderstwo, gwałt, palenie tytoniu, cokolwiek”.

W wywiadzie udzielonym w zeszłym miesiącu, Piatkowski powiedział, że wszyscy potencjalni uczestnicy podpisują papier, że zdają sobie sprawę z tego, iż mogą zostać zgwałceni czy nawet zabici. Na dzień 18 listopada zgłoszeń dokonały 32 osoby, w tym jeden Amerykanin. Kilka dni później lista kandydatów powiększyła się do 60 osób. Oczywiście, uczestnicy są świadomi tego, że przestępstwa będą karane, zgodnie z przepisami obowiązującymi na terytorium Rosji.

Przed startem show, zawodnicy zostaną odpowiednio przeszkoleni z zakresu surwiwalu przez byłych agentów Specnazu. W programie będą mogli posiadać noże, ale nie broń palną. Piatkowski powiedział, że kandydaci muszą być psychicznie zdrowi i mieć ukończone 18 lat. W miejscu, gdzie będzie rozgrywać się show, nie będzie załogi filmowej, za to zainstalowane zostanie 2000 kamer, a każdy uczestnik będzie mieć dodatkowo własną kamerkę.

Aby wziąć udział w „Game2: Winter”, uczestnik musi wpłacić 10 mln rubli (ok. 690 tys. zł), chyba że zostanie wybrany przez widzów w drodze głosowania. Piatkowski uważa, że program ​​przyciągnie osoby „bogate i lubiące ryzyko”.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1150 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap HDR1000 TBOX 4K v2

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

790 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...