SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Najbardziej piracone seriale 2016 roku

dodano: 2016-12-27 16:30 | aktualizacja: 2016-12-27 17:09
autor: Jerzy Kruczek | źródło: torrentfreak.com

czaszka piractwo Już piąty rok z rzędu „Gra o tron” zajęła pierwsze miejsce w rankingu najbardziej piraconych seriali telewizyjnych poprzez BitTorrent. „The Walking Dead” uplasował się na drugiej pozycji, a trzecie miejsce zajął całkiem nowy serial - „Westworld”.

Najbardziej piracone seriale 2016 roku


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Największym zainteresowaniem wśród użytkowników BitTorrent w 2016 roku cieszył się finałowy odcinek 6. sezonu „Gry o tron”. Jak tylko wyciekł do Internetu, w rekordowym momencie dzieliło się nim około 350 tys. użytkowników.

Warto odnotować, że dość wysoko w rankingu najbardziej piraconych seriali 2016 roku uplasował się nowy serial science fiction „Westworld”. Niesamowite jest to, jak szybko zyskał popularność w kręgach pirackich - przecież pierwszy odcinek został wyemitowany w telewizji dopiero 2 października. Poniżej krótki opis od producenta serialu.
 

Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins) snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe (Jeffrey Wright). W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni (Ed Harris) będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) - piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood (James Marsden).

Zauważono również dość ciekawy trend, jakim jest zwiększone zainteresowanie wideo wysokiej jakości. W poprzednich latach piratom wystarczyło wideo 480p. Dziś znacznie częściej ściągane są wersje 720p i 1080p. Wszystko to dzięki rosnącej szybkości łączy internetowych.

Najbardziej piracone w 2016 roku seriale (BitTorrent):
 
2016 2015 Serial
1 (1) Gra o tron
2 (2) The Walking Dead
3 (…) Westworld
4 (5) Flash
5 (4) Arrow
6 (3) Teoria wielkiego podrywu
7 (7) Wikingowie
8 (…) Lucyfer
9 (10) W garniturach
10 (…) The Grand Tour
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piractwo


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1150 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap HDR1000 TBOX 4K v2

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

790 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...