SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Najbardziej piracone seriale 2016 roku

dodano: 2016-12-27 16:30 | aktualizacja: 2016-12-27 17:09
autor: Jerzy Kruczek | źródło: torrentfreak.com

czaszka piractwo Już piąty rok z rzędu „Gra o tron” zajęła pierwsze miejsce w rankingu najbardziej piraconych seriali telewizyjnych poprzez BitTorrent. „The Walking Dead” uplasował się na drugiej pozycji, a trzecie miejsce zajął całkiem nowy serial - „Westworld”.

Najbardziej piracone seriale 2016 roku


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Największym zainteresowaniem wśród użytkowników BitTorrent w 2016 roku cieszył się finałowy odcinek 6. sezonu „Gry o tron”. Jak tylko wyciekł do Internetu, w rekordowym momencie dzieliło się nim około 350 tys. użytkowników.

Warto odnotować, że dość wysoko w rankingu najbardziej piraconych seriali 2016 roku uplasował się nowy serial science fiction „Westworld”. Niesamowite jest to, jak szybko zyskał popularność w kręgach pirackich - przecież pierwszy odcinek został wyemitowany w telewizji dopiero 2 października. Poniżej krótki opis od producenta serialu.
 

Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins) snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe (Jeffrey Wright). W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni (Ed Harris) będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) - piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood (James Marsden).

Zauważono również dość ciekawy trend, jakim jest zwiększone zainteresowanie wideo wysokiej jakości. W poprzednich latach piratom wystarczyło wideo 480p. Dziś znacznie częściej ściągane są wersje 720p i 1080p. Wszystko to dzięki rosnącej szybkości łączy internetowych.

Najbardziej piracone w 2016 roku seriale (BitTorrent):
 
2016 2015 Serial
1 (1) Gra o tron
2 (2) The Walking Dead
3 (…) Westworld
4 (5) Flash
5 (4) Arrow
6 (3) Teoria wielkiego podrywu
7 (7) Wikingowie
8 (…) Lucyfer
9 (10) W garniturach
10 (…) The Grand Tour
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategori Piractwo
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi V BIII

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF, zalecana do odbioru HDTV z...

129 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790 LR

Nowa antena kierunkowa UHF DAT HD BOSS 790 LR hiszpańskiego...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X9S

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

800 zł Więcej...