reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Najbardziej piracone seriale 2016 roku

dodano: 2016-12-27 16:30 | aktualizacja: 2016-12-27 17:09
autor: Jerzy Kruczek | źródło: torrentfreak.com

czaszka piractwo Już piąty rok z rzędu „Gra o tron” zajęła pierwsze miejsce w rankingu najbardziej piraconych seriali telewizyjnych poprzez BitTorrent. „The Walking Dead” uplasował się na drugiej pozycji, a trzecie miejsce zajął całkiem nowy serial - „Westworld”.

Najbardziej piracone seriale 2016 roku


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Największym zainteresowaniem wśród użytkowników BitTorrent w 2016 roku cieszył się finałowy odcinek 6. sezonu „Gry o tron”. Jak tylko wyciekł do Internetu, w rekordowym momencie dzieliło się nim około 350 tys. użytkowników.

Warto odnotować, że dość wysoko w rankingu najbardziej piraconych seriali 2016 roku uplasował się nowy serial science fiction „Westworld”. Niesamowite jest to, jak szybko zyskał popularność w kręgach pirackich - przecież pierwszy odcinek został wyemitowany w telewizji dopiero 2 października. Poniżej krótki opis od producenta serialu.
 

Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins) snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe (Jeffrey Wright). W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni (Ed Harris) będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) - piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood (James Marsden).

Zauważono również dość ciekawy trend, jakim jest zwiększone zainteresowanie wideo wysokiej jakości. W poprzednich latach piratom wystarczyło wideo 480p. Dziś znacznie częściej ściągane są wersje 720p i 1080p. Wszystko to dzięki rosnącej szybkości łączy internetowych.

Najbardziej piracone w 2016 roku seriale (BitTorrent):
 
2016 2015 Serial
1 (1) Gra o tron
2 (2) The Walking Dead
3 (…) Westworld
4 (5) Flash
5 (4) Arrow
6 (3) Teoria wielkiego podrywu
7 (7) Wikingowie
8 (…) Lucyfer
9 (10) W garniturach
10 (…) The Grand Tour
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piractwo


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...
reklama