reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sat Film: Super Polsat zastąpi Polsat Sport News

dodano: 2016-12-29 13:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Sat Film 2 stycznia 2017 roku, w wyniku decyzji nadawcy, kanał Polsat Sport News, obecny w ofercie sieci Sat Film z Włocławka, zmieni się w Super Polsat (więcej tutaj). Jednocześnie tego samego dnia ruszy nowy Polsat Sport News (więcej tutaj). Operator poinformował właśnie abonentów, iż 2 stycznia 2017 roku do pakietów trafi Super Polsat. Na razie nie wiadomo, czy i kiedy w sieci Sat Film pojawi się nowy Polsat Sport News.

Sat Film


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To jednak nie koniec zmian. 31 grudnia br., w wyniku decyzji nadawcy, nadawanie zakończy, obecny w pakietach sieci Sat Film (więcej tutaj), kanał Orange Sport (więcej tutaj). 7 stycznia 2017 roku natomiast, także w wyniku decyzji nadawcy i również obecna w ofercie operatora, stacja TVN Meteo Active zmieni się w HGTV Home & Garden TV (więcej tutaj).
 
Krzysztof Wieszczek i Magdalena Schejbal w serialu „Szpilki na Giewoncie”, który pokaże Super Polsat, foto: Bartosz Rzepecki
Krzysztof Wieszczek i Magdalena Schejbal w serialu „Szpilki na Giewoncie”, który pokaże Super Polsat, foto: Bartosz Rzepecki


Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Sat Film powiększyła się o takie stacje jak m.in.: WP, Metro HD, Nowa TV HD, Zoom TV HD, TTV HD, TVP HD (więcej tutaj), TVP Info HD (więcej tutaj), 8TV HD, Eska TV HD (więcej tutaj), Exotica TV, Wellbeing Network HD (więcej tutaj), Eleven HD, Eleven Sports HD, 13 Ulica HD (więcej tutaj) i Hip Hop TV (więcej tutaj).

Operator poinformował również abonentów, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi, w nocy z wtorku na środę, z 10 na 11 stycznia 2017 roku w godzinach 0:00-6:00, możliwe będą chwilowe przerwy w dostępie do usługi telewizji (analogowa, DVB-C, DVB-T, IPTV).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Osprzęt Vu+ obudowa HDD dla Zero 4K

Dodatkowa obudowa na dysk dla odbiornika Vu+ Zero 4K

180 zł Więcej...
reklama