SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sat Film: Super Polsat zastąpi Polsat Sport News

dodano: 2016-12-29 13:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Sat Film 2 stycznia 2017 roku, w wyniku decyzji nadawcy, kanał Polsat Sport News, obecny w ofercie sieci Sat Film z Włocławka, zmieni się w Super Polsat (więcej tutaj). Jednocześnie tego samego dnia ruszy nowy Polsat Sport News (więcej tutaj). Operator poinformował właśnie abonentów, iż 2 stycznia 2017 roku do pakietów trafi Super Polsat. Na razie nie wiadomo, czy i kiedy w sieci Sat Film pojawi się nowy Polsat Sport News.

Sat Film


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To jednak nie koniec zmian. 31 grudnia br., w wyniku decyzji nadawcy, nadawanie zakończy, obecny w pakietach sieci Sat Film (więcej tutaj), kanał Orange Sport (więcej tutaj). 7 stycznia 2017 roku natomiast, także w wyniku decyzji nadawcy i również obecna w ofercie operatora, stacja TVN Meteo Active zmieni się w HGTV Home & Garden TV (więcej tutaj).
 
Krzysztof Wieszczek i Magdalena Schejbal w serialu „Szpilki na Giewoncie”, który pokaże Super Polsat, foto: Bartosz Rzepecki
Krzysztof Wieszczek i Magdalena Schejbal w serialu „Szpilki na Giewoncie”, który pokaże Super Polsat, foto: Bartosz Rzepecki


Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Sat Film powiększyła się o takie stacje jak m.in.: WP, Metro HD, Nowa TV HD, Zoom TV HD, TTV HD, TVP HD (więcej tutaj), TVP Info HD (więcej tutaj), 8TV HD, Eska TV HD (więcej tutaj), Exotica TV, Wellbeing Network HD (więcej tutaj), Eleven HD, Eleven Sports HD, 13 Ulica HD (więcej tutaj) i Hip Hop TV (więcej tutaj).

Operator poinformował również abonentów, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi, w nocy z wtorku na środę, z 10 na 11 stycznia 2017 roku w godzinach 0:00-6:00, możliwe będą chwilowe przerwy w dostępie do usługi telewizji (analogowa, DVB-C, DVB-T, IPTV).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

899 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K Combo

Vu+ SOLO 4K - odbiornik od koreańskiego producenta Marusys. Pierwszy...

1850 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z kodekiem wideo HEVC/H.265. Wbudowana satelitarna głowica...

1499 zł Więcej...