SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eurosport oficjalnie nadawcą igrzysk olimpijskich w Europie

dodano: 2017-01-02 10:17
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eurosport

Eurosport igrzyska 1 stycznia 2017 roku oficjalnie rozpoczęła się współpraca między Discovery Communications a Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim (MKOl). Na wszystkich platformach Eurosportu pojawiły się olimpijskie koła i nowa identyfikacja wizualna marki.

Eurosport igrzyska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Nowy Rok rozpoczął się kolejny rozdział w Eurosporcie, który oficjalnie został nadawcą igrzysk olimpijskich w Europie. Olimpijskie logo łączy w sobie dotychczasowe logo Eurosportu i koła olimpijskie, między którymi znajduje się podium.
 
1 stycznia logotyp po raz pierwszy zagościł na antenach Eurosportu i na wszystkich platformach nadawcy – w usłudze Eurosport Player, serwisach internetowych Eurosport.com i portalach społecznościowych. Symbol pojawił się podczas trwającego właśnie Turnieju Czterech Skoczni.

W dniu prezentacji nowego logotypu na antenie Eurosportu 1 miejsce miała również premiera filmu na temat igrzysk olimpijskich pt.: „Miliony dróg. Jeden cel”. Program przedstawia historię dwójki sportowców począwszy od ich pierwszych kroków stawianych w sporcie, po dorosłą karierę.
 

– Od ponad 30 lat misją Discovery jest inspirowanie ludzi na całym świecie, dlatego niezwykle cieszymy się z nawiązania współpracy z MKOl oraz faktu, że właśnie u nas będzie biło serce igrzysk olimpijskich. Naszym celem jest doskonalenie sposobu odbioru największej sportowej imprezy świata, tak, aby mogło ją przeżywać jeszcze więcej kibiców w Europie, korzystając z największej w historii liczby platform i urządzeń – podkreślił JB Perrette, prezes i CEO Discovery Network International.

– Eurosport ma niezwykle bogatą tradycję w transmitowaniu dyscyplin olimpijskich, zarówno tych letnich, jak i zimowych na przestrzeni całego roku. Cieszymy się z kontynuacji tej drogi i zostania platformą, gdzie będzie biło serce przyszłych igrzysk. Dzięki naszym wysiłkom i dołączeniu do zespołu Bernie Rossa, który poprowadzi prace związane z produkcją,robimy ogromne postępy w przygotowaniach do igrzysk w 2018 roku – dodał Peter Hutton, CEO Eurosportu.

Discovery Communications i Eurosport posiadają wyłączne prawa do transmisji igrzysk olimpijskich na terenie 50 krajów Europy od 2018 roku aż po igrzyska w 2024 roku. Nie dotyczy Francji w latach 2018-2020. Eurosport będzie oficjalnym nadawcą igrzysk w Wielkiej Brytanii w 2018 i 2020 roku. Nie dotyczy Rosji.

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategori Telewizja
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi V BIII

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF, zalecana do odbioru HDTV z...

129 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790 LR

Nowa antena kierunkowa UHF DAT HD BOSS 790 LR hiszpańskiego...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X9S

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

800 zł Więcej...