SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat przedłuża święta [wideo]

dodano: 2017-01-03 11:50
autor: Janusz Sulisz | źródło: Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat święta Krzysztof Ibisz Cyfrowy Polsat poinformował, że utrzymuje świąteczne promocje do końca stycznia br. Wszyscy, którzy w pierwszym miesiącu 2017 roku zdecydują się na pełną ofertę telewizyjną operatora, otrzymają ją na promocyjnych zasadach - na start przez 6 miesięcy bez opłat. Przedłużenie promocji Cyfrowego Polsatu komunikuje kampania reklamowa w telewizji, radiu i Internecie.

Cyfrowy Polsat święta Krzysztof Ibisz


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Cyfrowym Polsacie świąteczny czas tak szybko się nie kończy. Klienci, którzy skorzystają z promocji, będą mogli oglądać ponad 170 kanałów telewizyjnych, w tym kanały Eleven i HBO, oraz treści z serwisu HBO GO - przez 6 miesięcy bez opłat. Nadal można zdecydować się także na sprzęty w niższych ratach (m.in. telewizory LG).

W prezencie z każdym pakietem telewizyjnym klient otrzymuje również na cały okres trwania umowy dostęp do opcji ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO, dzięki której:
  • Zyskuje dostęp do nawet 92 kanałów telewizyjnych ze swojego abonamentu, np. do Eleven Sport HD, Disney Channel HD, Polsat Sport HD i wielu, wielu innych. 
  • Wystarczy kilka kliknięć w smartfonie lub tablecie, żeby skorzystać z biblioteki tysięcy programów na życzenie.
  • Ogląda to wszystko nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Polecany zestaw z telewizorem w cenie 89,99 zł/mies. dla klientów posiadających telefon w Plusie: 
  • Pełna oferta telewizyjna z ponad 170 kanałami telewizyjnymi, w tym 92 dostępnymi mobilnie, na start 6 miesięcy bez opłat, później za 49,99 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM.
  • Internet – 10 GB w prezencie.
  • LG Smart TV LED 49” 49LH570V z niższą o 10 zł ratą – 40 zł/mies. (48 rat).

Osobom zainteresowanym dostępem i do telewizji, i do szybkiego Internetu operator proponuje zestaw z tabletem w łącznej cenie 94,99 zł/mies.:
  • 170 kanałów telewizyjnych, w tym 90 dostępnych mobilnie – na start 4 miesiące bez opłat, później za 59,99 zł/mies.
  • Internet – pakiet 40 GB za 25 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM, a do tego LTE Plus bez limitu danych w cenie abonamentu. 
  • Tablet Modecom Free TAB 8015 z ratą 10 zł/mies. (36 rat).

Kampania reklamowa 
Przedłużenie oferty świątecznej w Cyfrowym Polsacie wspiera kampania reklamowa ze spotem telewizyjnym z udziałem Krzysztofa Ibisza. Film powstał według scenariusza przygotowanego przez Jakuba Kopiczyńskiego i Marka Górskiego, za jego koncepcję odpowiada agencja Grey, reżyserował Mariusz Palej. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum. Spot można zobaczyć m.in. w Polsacie i kanałach tematycznych Grupy Polsat. Kampania obejmuje także radio i Internet.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategori Cyfrowy Polsat
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi V BIII

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF, zalecana do odbioru HDTV z...

129 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790 LR

Nowa antena kierunkowa UHF DAT HD BOSS 790 LR hiszpańskiego...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X9S

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

800 zł Więcej...