SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Muzyka daje radość” - konkurs Radia Złote Przeboje

dodano: 2017-01-07 17:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje Od poniedziałku, 2 stycznia br. Marcin Prokop zaprasza słuchaczy Radia Złote Przeboje (Agora) do nowej zabawy „Muzyka daje radość”. Można w niej wygrać nagrody pieniężne, jeśli prawidłowo odgadnie się nazwisko gwiazdy lub nazwę zespołu muzycznego. „Muzyka daje radość” to także hasło kampanii promocyjnej Radia Złote Przeboje z udziałem Marcina Prokopa. W reklamach stacji dziennikarz zachęca wszystkich do słuchania stacji i czerpania radości ze słuchania muzyki, która się z nią kojarzy (więcej tutaj). „Muzyka daje radość” to również album CD z muzyką (więcej tutaj).

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Codziennie słuchacze dostają od Marcina Prokopa trzy podpowiedzi uszeregowane od najtrudniejszej do najłatwiejszej. Za prawidłową odpowiedź po najtrudniejszej podpowiedzi można wygrać 1000 zł, po łatwiejszej można zdobyć 500 zł, a po najłatwiejszej - 250 zł. - Okazja do wygrania pieniędzy pojawia się na antenie trzy razy dziennie, a słuchacze mogą włączać się do zabawy telefonicznie pod numerem (22) 4444 000 - zachęca nadawca. Konkurs potrwa do piątku, 27 stycznia br.
 
„Muzyka daje radość”: Marcin Prokop zaprasza słuchaczy do nowej zabawy, foto: Agora
„Muzyka daje radość”: Marcin Prokop zaprasza słuchaczy do nowej zabawy, foto: Agora


Marcin Prokop zachęca do wzięcia udziału w konkursie w specjalnym spocie, ilustrując zagadki muzyczne. Spot wyprodukowało SVG Studio, a za ideę kreatywną i scenariusz spotu odpowiadał Dział Programu i Promocji Grupy Radiowej Agory.

Zabawę „Muzyka daje radość” wspiera promocja w internecie (Ipla, Onet, WP, serwisy Gazeta.pl) oraz w kinach sieci Helios.

„Muzyka daje radość” - emisja w Radiu Złote Przeboje.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

999 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1570 zł Więcej...

Miernik Megasat HD 5 COMBO DVB-S2X/T2/C2

Profesjonalny miernik niemieckiej firmy Megasat do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

2090 zł Więcej...