SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polo TV: Castingi do „Disco Star” 5

dodano: 2017-01-08 16:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

Polo TV „Disco Star” Polo TV rozpoczyna castingi do V edycji talent show „Disco Star” (więcej tutaj). Program ponownie poprowadzi Marcin Miller, lider zespołu Boys. W jury zostanie zasiądą Magdalena Pańkowska „Shazza”, Radosław Liszewski z formacji Weekend i Paweł Dudek „Czadoman”. Nabór do „Disco Star” potrwa przez cały styczeń. W środę, 4 stycznia br. ekipa programu odwiedziła Białystok, w czwartek, 12 stycznia br. pojawi się w Lublinie, a w czwartek, 19 stycznia br. w Poznaniu. W poniedziałek, 23 stycznia br. w Warszawie odbędzie się casting główny. Ostatecznie zostanie wyłonionych 36 osób, które zostaną zakwalifikowane do odcinków eliminacyjnych.

Polo TV „Disco Star”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program „Disco Star” trafi na antenę 11 marca br. i będzie nadawany w każdą sobotę o godzinie 18:00. Wielki finał, który będzie emitowany na żywo, odbędzie się 27 maja br.

Jak zapowiada nadawca, V sezon „Disco Star” będzie obfitował w muzyczne niespodzianki, a to za sprawą gwiazd, które będą pojawiać się w każdym odcinku eliminacyjnym. Także sami jurorzy zaprezentują swoje największe przeboje. Zmieni się nieco formuła programu. Więcej będzie odcinków castingowych. Nowością będzie także brak półfinału: zwycięzcy odcinków eliminacyjnych przechodzą bezpośrednio do ścisłego finału.
 
Gospodarzem programu „Disco Star” jest Marcin Miller, foto: Grupa ZPR Media
Gospodarzem programu „Disco Star” jest Marcin Miller, foto: Grupa ZPR Media


Jak czytamy w komunikacie, „Disco Star” od początku emisji w Polo TV TV cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. IV edycja show (emitowana wiosną 2016 roku) osiągnęła średnią oglądalność 0,35 proc. AMR, co jest powyżej średniej stacji o 67 proc. Emisja programu wzmocniła pasmo w stosunku do jesiennej ramówki. Premierowe pasmo w soboty w porównaniu do ramówki jesiennej podniosło oglądalność o 27 proc. (dane za Grupą ZPR Media).

- Castingi do „Disco Star” przyciągają z roku na rok coraz więcej zainteresowanych. Zwycięstwo w programie  to przepustka do estradowej kariery. Laureaci poszczególnych edycji, a także artyści wyróżniający się na tle pozostałych z dużym powodzeniem kontynuują karierę w branży disco polo - zapewnia nadawca.

„Disco Star” to talent show pomysłu Polo TV. Na antenie zadebiutował jesienią 2012 roku. W programie biorą udział artyści tworzący w nurcie disco polo. Ocenia ich profesjonalne jury. Od początku emisji widowisko prowadzi lider zespołu Boys - Marcin Miller. Dysponuje on decydującym „złotym głosem”, gdy jury nie jest jednomyślne. W odcinku finałowym zwycięzcę i nową gwiazdę muzyki disco wybierają widzowie Polo TV w głosowaniu SMS-owym. I edycję wygrał zespół Jago Young, laureatką II edycji została Agnieszka Mortka, znana jako Jagoda. III sezon zakończył się zwycięstwem zespołu Eratox, a IV - zespołu Reflex.

„Disco Star” - sezon 5., emisja w soboty (od 11 marca 2017 roku) o 18:00 w Polo TV. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze sezony tego programu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

460 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap HDR1000 TBOX 4K v2

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

790 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

299 zł Więcej...