SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat News: Zmiany wśród prowadzących

dodano: 2017-01-09 01:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat News Od poniedziałku, 9 stycznia br. prowadzącą program „Gość Wydarzeń” (emisja w kanałach Polsat News i Polsat News 2) będzie Beata Lubecka. Dziennikarka polityczna Polsatu News będzie przeprowadzać rozmowy z politykami i ekspertami na najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze od poniedziałku do czwartku. W pozostałe dni „Gość Wydarzeń” na antenie Polsat News będzie prowadzony przez gospodarza głównego wydania programu „Wydarzenia”. Dodajmy, iż program ten o różnych porach emitowany jest w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2 (więcej tutaj).

Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nową prowadzącą program „Pociąg do polityki” (emisja w kanałach Polsat News i Polsat News 2) będzie Dominika Długosz. Dotychczas gospodynią tej audycji była Beata Lubecka.
 
Beata Lubecka, Łukasz Konarski, Joanna Komolka i Bartosz Kurek są gospodarzami programu „Śniadanie w Radiu Zet”, foto: Cyfrowy Polsat/Eurozet
Beata Lubecka, Łukasz Konarski, Joanna Komolka i Bartosz Kurek są gospodarzami programu „Śniadanie w Radiu Zet”, foto: Cyfrowy Polsat/Eurozet
Dominika Długosz w programie „Rozmowa polityczna”, foto: Cyfrowy Polsat
Dominika Długosz w programie „Rozmowa polityczna”, foto: Cyfrowy Polsat


Beata Lubecka jest dziennikarką polityczną Polsatu News od 9 lat. Wcześniej była reporterką m.in. Radia Zet oraz RMF FM. Obecnie współprowadzi niedzielne „Śniadanie w Radiu Zet” (emisja w kanałach Polsat News, Polsat News 2 i w Radiu Zet) (więcej tutaj). Dominika Długosz obecnie prowadzi w kanale Polsat News 2 program „Rozmowa polityczna”. Jest związana z Telewizją Polsat od wielu lat.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategori Propozycje
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi V BIII

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF, zalecana do odbioru HDTV z...

129 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790 LR

Nowa antena kierunkowa UHF DAT HD BOSS 790 LR hiszpańskiego...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X9S

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

800 zł Więcej...