reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat News: Zmiany wśród prowadzących

dodano: 2017-01-09 01:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat News Od poniedziałku, 9 stycznia br. prowadzącą program „Gość Wydarzeń” (emisja w kanałach Polsat News i Polsat News 2) będzie Beata Lubecka. Dziennikarka polityczna Polsatu News będzie przeprowadzać rozmowy z politykami i ekspertami na najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze od poniedziałku do czwartku. W pozostałe dni „Gość Wydarzeń” na antenie Polsat News będzie prowadzony przez gospodarza głównego wydania programu „Wydarzenia”. Dodajmy, iż program ten o różnych porach emitowany jest w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2 (więcej tutaj).

Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nową prowadzącą program „Pociąg do polityki” (emisja w kanałach Polsat News i Polsat News 2) będzie Dominika Długosz. Dotychczas gospodynią tej audycji była Beata Lubecka.
 
Beata Lubecka, Łukasz Konarski, Joanna Komolka i Bartosz Kurek są gospodarzami programu „Śniadanie w Radiu Zet”, foto: Cyfrowy Polsat/Eurozet
Beata Lubecka, Łukasz Konarski, Joanna Komolka i Bartosz Kurek są gospodarzami programu „Śniadanie w Radiu Zet”, foto: Cyfrowy Polsat/Eurozet
Dominika Długosz w programie „Rozmowa polityczna”, foto: Cyfrowy Polsat
Dominika Długosz w programie „Rozmowa polityczna”, foto: Cyfrowy Polsat


Beata Lubecka jest dziennikarką polityczną Polsatu News od 9 lat. Wcześniej była reporterką m.in. Radia Zet oraz RMF FM. Obecnie współprowadzi niedzielne „Śniadanie w Radiu Zet” (emisja w kanałach Polsat News, Polsat News 2 i w Radiu Zet) (więcej tutaj). Dominika Długosz obecnie prowadzi w kanale Polsat News 2 program „Rozmowa polityczna”. Jest związana z Telewizją Polsat od wielu lat.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1590 zł Więcej...
reklama