reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat News: Zmiany wśród prowadzących

dodano: 2017-01-09 01:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat News Od poniedziałku, 9 stycznia br. prowadzącą program „Gość Wydarzeń” (emisja w kanałach Polsat News i Polsat News 2) będzie Beata Lubecka. Dziennikarka polityczna Polsatu News będzie przeprowadzać rozmowy z politykami i ekspertami na najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze od poniedziałku do czwartku. W pozostałe dni „Gość Wydarzeń” na antenie Polsat News będzie prowadzony przez gospodarza głównego wydania programu „Wydarzenia”. Dodajmy, iż program ten o różnych porach emitowany jest w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2 (więcej tutaj).

Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nową prowadzącą program „Pociąg do polityki” (emisja w kanałach Polsat News i Polsat News 2) będzie Dominika Długosz. Dotychczas gospodynią tej audycji była Beata Lubecka.
 
Beata Lubecka, Łukasz Konarski, Joanna Komolka i Bartosz Kurek są gospodarzami programu „Śniadanie w Radiu Zet”, foto: Cyfrowy Polsat/Eurozet
Beata Lubecka, Łukasz Konarski, Joanna Komolka i Bartosz Kurek są gospodarzami programu „Śniadanie w Radiu Zet”, foto: Cyfrowy Polsat/Eurozet
Dominika Długosz w programie „Rozmowa polityczna”, foto: Cyfrowy Polsat
Dominika Długosz w programie „Rozmowa polityczna”, foto: Cyfrowy Polsat


Beata Lubecka jest dziennikarką polityczną Polsatu News od 9 lat. Wcześniej była reporterką m.in. Radia Zet oraz RMF FM. Obecnie współprowadzi niedzielne „Śniadanie w Radiu Zet” (emisja w kanałach Polsat News, Polsat News 2 i w Radiu Zet) (więcej tutaj). Dominika Długosz obecnie prowadzi w kanale Polsat News 2 program „Rozmowa polityczna”. Jest związana z Telewizją Polsat od wielu lat.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

550 zł Więcej...
reklama