reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat w przyszłym sezonie pokaże rozrywki Nice PLŻ?

dodano: 2017-01-09 13:24
autor: Janusz Sulisz | źródło: przegladsportowy.pl/speedway24.com

Nice_Polska_Liga_Zuzlowa_360px.jpg Z informacji Przeglądu Sportowego wynika, że działacze PZM dogadali z przedstawicielami Telewizji Polsat, że w przyszłym sezonie rozrywki żużlowej Nice PLŻ pojawią się w Polsacie Sport. Podobno Telewizja Polsat powinna się spieszyć, bo odwlekanie sprawy jest na rękę TVP, która też chciałaby pokazywać transmisje żużlowej ligi. Spodziewane jest podpisanie stosownej umowy w najbliższych dniach.

Nice_zuzel_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
3 stycznia 2017 r. władze PZM zdecydowały się odwołać konkurs na nabycie praw do transmisji rozgrywek I ligi żużlowej. Z tego zadowolona była Telewizja Polsat, który prowadził zaawansowane negocjacje, ale nie zgodził się na warunki. Podobno kością niezgody był zapis w umowie dotyczący obowiązku przeprowadzenia transmisji z Rajdu Polski. Telewizja Polsat nie ma zamiaru zapłacić za dodatkowe transmisje z kompletnie innej imprezy sportowej. Mimo tego umowa powinna zostać podpisana w ciągu najbliższych dni. 
 
Do szybkiej podpisania umowy z Polsatem chce doprowadzić Nice - dotychczasowy sponsor rozgrywek I ligi żużlowej. Tylko wtedy dojdzie do przedłużenia umowy ze sponsorem tytularnym. Utrata sponsora, którego niekoniecznie jest w stanie zagwarantować TVP, mogłaby być bardzo kłopotliwa dla samych rozgrywek żużlowych.

Żużel był obecny w Telewizji Polskiej trzy sezony z rzędu. Nice Polską Ligę Żużlową można było oglądać w TVP3, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Transmisje I ligi żużlowej powinny ruszyć 9 kwietnia 2017. 
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO SE V.2 (wersja dual)

SOLO SE - Version 2 znanego tunera Solo SE firmy...

750 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

190 zł Więcej...

Wskaźnik Megasat SF-200

Mały i zgrabny wskaźnik wychyłowy sygnału sat z konwertera. Najprostsze...

29 zł Więcej...
reklama