reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lutowe premiery na Animal Planet

dodano: 2017-01-10 10:32
autor: Jakub Sulisz | źródło: Animal Planet

Królowa Lwów Animal Planet W lutym 2017 roku Animal Planet zaprasza widzów na 2. sezon „Basenów z rozmachem”, premierę serii „Dorwać tuńczyka”, a także 2. sezon „Królowej lwów”.

Królowa Lwów Animal Planet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Baseny z rozmachem
Jest wielu fachowców, którzy umieją budować baseny — ale tylko Lucas Congdon, zdobywca wielu nagród, potrafi stworzyć prawdziwe basenowe arcydzieło. W drugiej serii programu „Baseny z rozmachem” zobaczymy, jak Lucas i jego ekipa nadają nową jakość własnym działaniom i ogrodom swoich klientów. Tym razem firma Lucas Lagoons zbuduje największy basen w swojej historii. Wkroczy na zupełnie nowe tereny i stworzy obiekty, jakie nie powstały nigdy przedtem. Zwykle Lucas buduje prywatne raje dla klientów z Florydy, ale w tej serii jego ludzie zrealizują zamówienie w Huntsville w stanie Alabama. Lucas skonstruuje tu największe w swojej karierze spa ukryte w grocie, a wejście do niego ukryje za najszerszym jak dotąd wodospadem. Nie zabraknie też zleceń z Florydy. Klienci składają kolejne szalone zamówienia, a realizacja każdego z nich to nowe wyzwanie.
Premiera: we wtorek, 7 lutego o godz. 21:00
 

Dorwać tuńczyka
Na niewielkim, tajemniczym obszarze północnego Atlantyku zamieszkują ogromne tuńczyki pospolite. Grupa najodważniejszych rybaków na świecie wyrusza na połów tej najbardziej wartościowej ryby oceanicznej. Nie powstrzyma ich burzliwe morze ani potężne wichry: nieustraszone załogi przeszukują głębiny w poszukiwaniu ogromnych ryb. Tuńczyk może osiągać do 4 metrów długości i ważyć nawet 900 kilogramów — to największa na świecie ryba łowiona na mięso, osiągająca na rynku bardzo wysokie ceny. Kiedy do rybackiej miejscowości dociera informacja o zbliżającej się ławicy, rozpoczyna się zażarta rywalizacja pomiędzy załogami. Kto przywiezie do domu największą zdobycz?
Premiera: w sobotę, 18 lutego o godz. 21:00
 

Królowa lwów
Andi Rive ma misję: chce uratować rezerwat dla lwów Glen Garriff w Republice Południowej Afryki. Kiedy Andi kilka lat temu po raz pierwszy trafiła w to miejsce, zachwyciła się jego majestatycznymi mieszkańcami. Porzuciła dawne, miejskie życie i poświęciła się opiece nad lwami i szerzeniu wiedzy o tym wyjątkowym, coraz bardziej zagrożonym gatunku. Pomaga jej Kathy Murrell, emerytka z Wielkiej Brytanii, która także zakochała się w wielkich kotach, gdy odwiedziła rezerwat w czasie wakacji w RPA. Andi i Kathy z pomocą kilku pracowników rezerwatu biorą na siebie ogromną odpowiedzialność. Glen Garriff na razie chroni lwy przed myśliwymi — ale jak długo uda się utrzymać ten stan? Czy to wyjątkowe miejsce przetrwa?
Premiera: w czwartek, 23 lutego o godz. 21:00
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

890 zł Więcej...
reklama