reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Noworoczne zmiany w telewizji Jambox

dodano: 2017-01-10 10:07 | aktualizacja: 2017-01-10 15:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: SGT

Jambox Przełom roku przyniósł szereg zmian w ofercie telewizji Jambox, w tym m.in. kanały 2x2, Super Polsat czy Polsat Fight HD. Między świętami a Nowym Rokiem abonenci tej sieci mogli cieszyć się już wersją HD programu BBC Lifestyle. Ponadto kanał Polsat Fight HD zastąpił Orange Sport, a Super Polsat - CBS Drama. Usunięte kanały zakończyły nadawanie z dniem 31 grudnia 2016 roku. Z oferty usunięty został ponadto kanał Medical Channel - spółka jego nadawcy jest obecnie w likwidacji.

Jambox nowe kanały


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozszerzeniu za to uległa oferta dla najmłodszych. Kanał 2x2 HD uzupełnił bowiem pakiet tematyczny Więcej Bajek. Zgodnie z zapowiedzią nadawcy, kanał będzie obfitował w niewidziane wcześniej w Polsce animacje, dawno nieemitowane klasyki, teledyski i programy o grach wideo.

Miłośnicy e-sportu mogą z kolei śledzić już rozgrywki e-sportowe oraz materiały pochodzące z gier wideo, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę na kanale e-sport HD.

Ponadto niebawem w ofercie telewizji jako całkiem nowy, dodatkowy kanał pojawi się Polsat Sport News HD, a TVN Meteo Active zmieni się w HGTV Home & Garden, najpopularniejszy amerykański kanał lifestyle’owy.
 

– To dopiero początek programowych (i nie tylko) zmian. Rozpoczynamy 2017 rok z nowymi planami, postanowieniami i pomysłami, ale także z ciekawością telewizyjnej rzeczywistości. Życzymy wszystkim aktualnym i potencjalnym abonentom telewizji Jambox wszystkiego dobrego w Nowym Roku, nowych wyzwań, realizacji planów i pięknych emocji przed małym ekranem – mówi Bartłomiej Czardybon, prezes zarządu SGT S.A., operatora telewizji Jambox.

Pakiety dodatkowe, m.in. takie jak Więcej Bajek mogą zostać dokupione do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia można dokonać bezpośrednio z pilota, w dowolnym czasie, bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.
Usługi telewizyjne pod marką Jambox są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT S.A. i Interaktywny Dom.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

550 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...
reklama