SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Noworoczne zmiany w telewizji Jambox

dodano: 2017-01-10 10:07 | aktualizacja: 2017-01-10 15:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: SGT

Jambox Przełom roku przyniósł szereg zmian w ofercie telewizji Jambox, w tym m.in. kanały 2x2, Super Polsat czy Polsat Fight HD. Między świętami a Nowym Rokiem abonenci tej sieci mogli cieszyć się już wersją HD programu BBC Lifestyle. Ponadto kanał Polsat Fight HD zastąpił Orange Sport, a Super Polsat - CBS Drama. Usunięte kanały zakończyły nadawanie z dniem 31 grudnia 2016 roku. Z oferty usunięty został ponadto kanał Medical Channel - spółka jego nadawcy jest obecnie w likwidacji.

Jambox nowe kanały


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozszerzeniu za to uległa oferta dla najmłodszych. Kanał 2x2 HD uzupełnił bowiem pakiet tematyczny Więcej Bajek. Zgodnie z zapowiedzią nadawcy, kanał będzie obfitował w niewidziane wcześniej w Polsce animacje, dawno nieemitowane klasyki, teledyski i programy o grach wideo.

Miłośnicy e-sportu mogą z kolei śledzić już rozgrywki e-sportowe oraz materiały pochodzące z gier wideo, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę na kanale e-sport HD.

Ponadto niebawem w ofercie telewizji jako całkiem nowy, dodatkowy kanał pojawi się Polsat Sport News HD, a TVN Meteo Active zmieni się w HGTV Home & Garden, najpopularniejszy amerykański kanał lifestyle’owy.
 

– To dopiero początek programowych (i nie tylko) zmian. Rozpoczynamy 2017 rok z nowymi planami, postanowieniami i pomysłami, ale także z ciekawością telewizyjnej rzeczywistości. Życzymy wszystkim aktualnym i potencjalnym abonentom telewizji Jambox wszystkiego dobrego w Nowym Roku, nowych wyzwań, realizacji planów i pięknych emocji przed małym ekranem – mówi Bartłomiej Czardybon, prezes zarządu SGT S.A., operatora telewizji Jambox.

Pakiety dodatkowe, m.in. takie jak Więcej Bajek mogą zostać dokupione do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia można dokonać bezpośrednio z pilota, w dowolnym czasie, bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.
Usługi telewizyjne pod marką Jambox są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT S.A. i Interaktywny Dom.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Eycos CAM + karta Smart HD+ 2m

Karta startowa Smart HD 2-miesięczna + do kompletu najtańszy moduł...

215 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

1090 zł Więcej...