reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dokument HBO: „Carrie Fisher i Debbie Reynolds prywatnie” [wideo]

dodano: 2017-01-11 12:46 | aktualizacja: 2017-01-11 13:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: HBO Polska

HBO Carrie Fisher i Debbie Reynolds prywatnie Dwie ikony kina – Carrie Fisher i jej matka, Debbie Reynolds, dzielą się wspomnieniami dotyczącymi życia w świetle reflektorów. Wpuszczają widzów do swojego prywatnego świata w dokumencie nakręconym przed ich niespodziewaną śmiercią. Premiera filmu odbędzie się już w piątek, 13 stycznia w HBO2 i HBO GO. 

HBO Carrie Fisher i Debbie Reynolds prywatnie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dokument HBO „Carrie Fisher i Debbie Reynolds prywatnie” (Bright Lights: Starring Carrie Fisher And Debbie Reynolds) pokazuje nierozerwalnie połączone ze sobą biografie dwóch ikon Hollywood: znanej z legendarnej roli księżniczki Lei w Gwiezdnych wojnach Carrie Fisher i jej matki Debbie Reynolds, gwiazdy Deszczowej piosenki. Artystki zmarły nieoczekiwanie dzień po dniu pod koniec grudnia 2016 roku. Film kręcony był głównie w Beverly Hills, gdzie aktorki mieszkały w dwóch sąsiadujących ze sobą domach. Twórcom udaje się uchwycić niepowtarzalną chemię łączącą pochodzące z dwóch pokoleń, nietuzinkowe gwiazdy Hollywood. Mający dostęp do ich domu i życia autorzy dokumentu pokazują niepowtarzalny dowcip i inteligencję kobiet, które prowadziły co prawda dwa osobne życia, ale przyciągała je do siebie ogromna siła miłości.
 

Szczery i intymny portret jednych z najbardziej fascynujących kobiet w historii Hollywood – matki i córki, Debbie Reynolds i Carrie Fisher. 60-letnia Fisher, aktorka, scenarzystka i pisarka, zmarła na skutek zawału serca pod koniec 2016 roku, jakiego doznała podczas lotu z Londynu do Los Angeles. Zaledwie dzień później odeszła jej 84-letnia matka. Wyreżyserowany przez Alexisa Blooma (producent: We Steal Secrets: The Story of WikiLeaks) i laureata Oscara Fishera Stevensa (Before the Flood) dokument HBO to poruszająca opowieść o barwnych karierach obu artystek i ich życiu prywatnym. W obrazie nie brakuje pełnych nostalgii archiwalnych materiałów. Premiera produkcji odbyła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. 
 

 
Premiera filmu odbędzie się w najbliższy piątek, 13 stycznia w HBO2 o godz. 22:45. Film będzie dostępny również od rana 13 stycznia w HBO GO.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT913 Combo H/V LTE dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa DAT913 marki Fuba. Zaprojektowana specjalnie...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Terra Plus H.265

Odbiornik DVB-T/T2 firmy AX Technology dla Naziemnej Telewizji Cyfrowej (NTC)...

125 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K Combo

Vu+ SOLO 4K - odbiornik od koreańskiego producenta Marusys. Pierwszy...

1650 zł Więcej...
reklama