reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sport w polskiej TV 13.01.2017

dodano: 2017-01-11 16:37 | aktualizacja: 2017-01-12 16:25
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Transmisje live z WTA World Tour Sydney tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport (HD)

11:00 Golf: PGA European Tour w Johannesburgu: 
2. runda

13:00 Golf: PGA European Tour w Johannesburgu: 
2. runda

04:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Utah Jazz – Detroit Pistons
 
CANAL+ Sport 2 (HD)

09:00 Golf: PGA European Tour w Johannesburgu: 
2. runda
 
Eleven (HD)

20:40 Piłka nożna: Championship:
Leeds United – Derby Country


 
Eleven Extra (HD)

20:40 Piłka nożna: Championship:
Leeds United – Derby Country


 
Eleven Sports (HD)

20:40 Piłka nożna: Ligue 1: 
Lille OSC – AS Saint Etienne


 
Eurosport 1 (HD)

06:00 Tenis: ATP World Tour, Sydney:
V. Troicki – G. Muller

10:30 Tenis: ATP World Tour, Sydney:
D. Evans – A. Kuznetsov

13:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme: 
Biegi

14:25 Biathlon: Puchar Świata, Ruhpolding: 
Sprint mężczyzn

17:40 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła: 
Kwalifikacje
 
Eurosport 2 (HD)

09:15 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme: 
Skoki

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen: 
Zjazd mężczyzn do kombinacji

13:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen: 
Slalom mężczyzn do kombinacji
 
Fightklub (HD)

03:00 (pt/so) Boks: PBC 2017:
Erislandy Lara – Yuri Foreman
 
Polsat Sport (HD)

14:35 Biathlon: Puchar Świata, Ruhpolding: 
Sprint mężczyzn

20:15 Siatkówka kobiet: Orlenliga: 
BKS Profi Credit Bielsko-Biała – Impel Wrocław
 
Polsat Sport Extra (HD)

21:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroleague: 
Real Madryt – Maccabi Fox Tel Aviv
 
Polsat Sport News (HD)

20:40 Rugby: European Champions Cup: 
Leinster Rugby – Montpellier
 
Sportklub (SD)

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Bunge Ravenna – Exprivia Molfetta
 
TVP 1 (HD)

08:30 Tenis: WTA World Tour, Sydney:
J. Konta – A. Radwańska

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła: 
Kwalifikacje
 
TVP Sport (HD)

08:30 Tenis: WTA World Tour, Sydney:
J. Konta – A. Radwańska

13:50 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Białoruś – Chile

17:40 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła: 
Kwalifikacje

19:25 Hokej na lodzie: Polska Hokej Liga: 
GKS TYchy – Orlik Opole

01:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Washington Capitals – Chicago Blackhawks
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1590 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1850 zł Więcej...

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2018. Pierwsze wydanie na...

55 zł Więcej...
reklama