reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Volia podwyższa opłaty średnio o 6%

dodano: 2017-01-15 10:40
autor: RO | źródło: rbc.ua

Volia Ukraiński operator telekomunikacyjny Volia od 1 lutego 2017 r. wprowadza nowe, wyższe opłaty za swoje usługi. Podwyżka cen, która wyniesie średnio o 6%, uwarunkowana jest względami ekonomicznymi. Volia to jeden z największych dostawców usług internetowych i telewizji kablowej na Ukrainie.

Volia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wyższe opłaty dotkną części pakietów telewizyjnych, a także taryf internetowych i łączonych usług TV + Internet. Ponadto zdrożeją pakiety dodatkowe Sport i Futbol HD. Podwyżki wymusiła obecna sytuacja ekonomiczna na Ukrainie.

To nie jedyne podwyżki, jakie dotykają Ukraińców w 2017 roku. Volia zauważa też wzrost opłat za ogrzewanie, które będą o 18% wyższe w porównaniu z rokiem ubiegłym. Drożeje też energia elektryczna (o 24%), a kurs dolara w odniesieniu do hrywny - o 13%.

Warto dodać, że Volia podniosła ceny 1 sierpnia 2016 roku średnio o 9%. Wyższe opłaty dotknęły niektóre pakiety, za wyjątkiem najbardziej korzystnych i wybranych opcji socjalnych.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1590 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1850 zł Więcej...

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2018. Pierwsze wydanie na...

55 zł Więcej...
reklama