SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: Oferta bez limitu dla małych i średnich firm

dodano: 2017-01-24 20:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Netia

Netia Netia zaproponowała kolejne rozwiązania komunikacyjne dla małych i średnich przedsiębiorstw (segment MŚP) (więcej tutaj). Pakiet Bez Limitu gwarantuje nielimitowane połączenia głosowe (lokalne, międzymiastowe, komórkowe oraz wybrane międzynarodowe), stały, symetryczny dostęp do internetu, a także zintegrowany komunikator UC klasy biznes (Unified Communications), dostępne dotychczas głównie dla największych klientów korporacyjnych Netii.

Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Jedną z największych zalet komunikatora UC Netii jest integracja numeru stacjonarnego z wieloma urządzeniami, dzięki czemu można wykonywać i odbierać połączenia na firmowym numerze stacjonarnym w dowolnym miejscu, za pośrednictwem np. telefonu komórkowego czy komputera. Aby rozwiązanie dobrze działało wystarczy dowolny dostęp do internetu. To jedyne takie rozwiązanie na skalę europejską - czytamy w komunikacie.
 
Netia: Oferta bez limitu dla małych i średnich firm, foto: Netia
Netia: Oferta bez limitu dla małych i średnich firm, foto: Netia


Jak zapewnia operator, komunikator UC oferuje wiele funkcji, które usprawniają codzienną pracę. Pozwala np. sprawdzić status obecności pracownika czy kontrahenta, z którym możemy nawiązać komunikację telefoniczną, wiedeorozmowę albo po prostu chat. Komunikator wspiera też efektywność pracy grupowej, zdalne udostępnianie informacji, aplikacji czy dokumentów.

Komunikator UC - razem z nielimitowaną usługą telefoniczną, dostępny jest za 40 zł miesięcznie netto. Symetryczny dostęp do internetu z biznesowym SLA w nowej ofercie to koszt od 200 zł miesięcznie. Zakup pakietu usług premiowany jest rabatem.

Promocja trwa od 15 stycznia do 15 lutego 2017 roku. Mogą skorzystać z niej firmy, które zawierają nową umowę lub przedłużają dotychczasową umowę z Netią na nowych warunkach na 24 miesiące.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1150 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap HDR1000 TBOX 4K v2

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

790 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...