reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: Oferta bez limitu dla małych i średnich firm

dodano: 2017-01-24 20:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Netia

Netia Netia zaproponowała kolejne rozwiązania komunikacyjne dla małych i średnich przedsiębiorstw (segment MŚP) (więcej tutaj). Pakiet Bez Limitu gwarantuje nielimitowane połączenia głosowe (lokalne, międzymiastowe, komórkowe oraz wybrane międzynarodowe), stały, symetryczny dostęp do internetu, a także zintegrowany komunikator UC klasy biznes (Unified Communications), dostępne dotychczas głównie dla największych klientów korporacyjnych Netii.

Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Jedną z największych zalet komunikatora UC Netii jest integracja numeru stacjonarnego z wieloma urządzeniami, dzięki czemu można wykonywać i odbierać połączenia na firmowym numerze stacjonarnym w dowolnym miejscu, za pośrednictwem np. telefonu komórkowego czy komputera. Aby rozwiązanie dobrze działało wystarczy dowolny dostęp do internetu. To jedyne takie rozwiązanie na skalę europejską - czytamy w komunikacie.
 
Netia: Oferta bez limitu dla małych i średnich firm, foto: Netia
Netia: Oferta bez limitu dla małych i średnich firm, foto: Netia


Jak zapewnia operator, komunikator UC oferuje wiele funkcji, które usprawniają codzienną pracę. Pozwala np. sprawdzić status obecności pracownika czy kontrahenta, z którym możemy nawiązać komunikację telefoniczną, wiedeorozmowę albo po prostu chat. Komunikator wspiera też efektywność pracy grupowej, zdalne udostępnianie informacji, aplikacji czy dokumentów.

Komunikator UC - razem z nielimitowaną usługą telefoniczną, dostępny jest za 40 zł miesięcznie netto. Symetryczny dostęp do internetu z biznesowym SLA w nowej ofercie to koszt od 200 zł miesięcznie. Zakup pakietu usług premiowany jest rabatem.

Promocja trwa od 15 stycznia do 15 lutego 2017 roku. Mogą skorzystać z niej firmy, które zawierają nową umowę lub przedłużają dotychczasową umowę z Netią na nowych warunkach na 24 miesiące.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1750 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K wersja DVB-T2/C

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...

Osprzęt VU+ obudowa HDD Zero 4K

Dodatkowa obudowa na dysk do Zero 4K

180 zł Więcej...
reklama