reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dostawca Internetu satelitarnego Filiago z oddziałem w Polsce

dodano: 2017-01-31 14:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Filiago

Filiago Niemiecka spółka Filiago GmbH & Co. KG, dostawca Internetu satelitarnego z siedzibą Bad Segeberg, w mijającym roku odnotowywała wzrost i założyła spółkę zależną w Warszawie.

Filiago


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Sukcesy ostatnich lat oraz duże zainteresowanie naszymi usługami Internetu satelitarnego pochodzące z innych krajów skłoniły nas do założenia spółki zależnej za granicą, w Polsce - powiedział Utz C. Wilke, założyciel i wspólnik zarządzający Filiago.

Spółka Filiago GmbH & Co. KG od ponad trzydziestu lat dostarcza dostęp do Internetu satelitarnego wśród klientów prywatnych i firmowych. W ostatnich latach popyt z zagranicy rósł, a dzięki nowej usłudze Filiago 4.0 nabrał jeszcze większej mocy. Usługa Filiago 4.0 umożliwia dostęp do łącza internetowego z prędkością przesyłania do 30 Mbit/s niezależnie od lokalnej infrastruktury.
 

- Popyt na szybki Internet jest zdecydowanie duży nawet w Europie Wschodniej. Za pomocą Filiago Polska chcemy go zagospodarować bezpośrednio na miejscu. Szczególnie zainteresowanie naszą nową usługą Filiago 4.0 utwierdziło nas w przekonaniu, że powinniśmy utworzyć spółkę zależną w Warszawie - powiedział Wilke.

Dyrektorem lokalnym w Warszawie jest Roland Winter. Mieszka on już od lat w Warszawie z rodziną i może poszczycić się szerokim doświadczeniem w zakresie dystrybucji w branży IT.
 

- Jesteśmy przekonani, że w osobie Rolanda Wintera znaleźliśmy kogoś, kto jest w stanie zachwycić lokalnych mieszkańców zaletami Internetu satelitarnego - dodał Wilke.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...

Miernik Megasat HD3 Compact dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem CNR,...

429 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...
reklama