reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SVOD Showmax startuje w Polsce z „Uchem Prezesa”

dodano: 2017-02-07 14:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: press.pl/Ucho Prezesa

Echo Prezesa Nowe odcinki „Ucha Prezesa” - miniserialu politycznego, stworzonego przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, dostępne do tej pory na YouTube - będzie można oglądać w serwisie Showmax, dowiedział się nieoficjalnie „Presserwis”.

Showmax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy, wciela się sam Robert Górski. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć. Jest to serialowa kontynuacja „Posiedzenia rządu”, które Robert Górski pisywał od lat do programów kabaretowych. Z tym, że teraz bohater nie jest premierem - nie uczestniczy w posiedzeniach rządu, tylko siedzi za biurkiem i wydaje dyspozycje. Centrum dowodzenia światem mieści się właśnie w jego gabinecie, a nie w Radzie Ministrów, dlatego tam została przeniesiona akcja serialu.

Showmax to subskrypcyjna usługa wideo na życzenia (SVOD) afrykańskiego koncernu Naspers, która jest już dostępna w 65 krajach. Na polskim rynku zadebiutuje prawdopodobnie w środę, 15 lutego (strona internetowa Showmax jest obecnie w budowie). W polską wersję zaangażowany jest Maciej Sojka, który ostatnio pracował w Google, a wcześniej był prezesem platformy n. Serwis jest dostępny poprzez stronę internetową, a także urządzenia mobilna na iOS i Androida oraz wybrane modele Smart TV i Apple TV.

Jak podaje „Presserwis”, miesięczny abonament Showmaksa (umożliwia jednoczesne oglądanie wideo na dwóch urządzeniach) ma kosztować 19,90 zł, a subskrypcję będzie można opłacić kartą (MasterCard, Visa) lub PayPalem. Debiut serwisu w Polsce ma być wspierany kampanią reklamową, w której wystąpi aktor Ewan McGregor.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 - S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

850 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama