SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gazeta.pl z materiałami wideo o miłości

dodano: 2017-02-14 17:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Gazeta.pl Jaki jest przepis na szczęśliwy i trwały związek? Co sprawia, że ludzie potrafią szczęśliwie przeżyć razem całe życie? Po co nam miłość? Specjalnie na walentynki redakcja portalu gazeta.pl (Agora) przygotowała artykuły i materiały wideo („50 lat razem” i „Projekt #miłość”), które od wtorku, 14 lutego br. użytkownicy portalu mogą oglądać m.in. w serwisach kobieta.gazeta.pl i weekend.gazeta.pl.

Gazeta.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z okazji walentynek redakcja gazeta.pl przygotowała materiały redakcyjne i dwa materiały wideo. Redakcja zaprosiła do swojego studia wideo pary, które są razem od blisko 50 lat, aby opowiedziały o sekretach długich związków. Zdaniem bohaterów najważniejsze składniki udanego małżeństwa to przede wszystkim szacunek, przyjaźń i adoracja, której tak mało mamy na co dzień.
 
Jędrek i Isia w materiale „50 lat razem”, foto: Agora
Jędrek i Isia w materiale „50 lat razem”, foto: Agora
Daniel Olbrychski, Joanna Krupa, Odeta Moro i Nadia Długosz w materiale „Projekt #miłość”, foto: Agora
Daniel Olbrychski, Joanna Krupa, Odeta Moro i Nadia Długosz w materiale „Projekt #miłość”, foto: Agora


Jak podkreślają pary z długim stażem - prawdziwa miłość często się nie zdarza. Dlatego redakcja kobieta.gazeta.pl zachęca swoich czytelników do podzielania się swoimi miłosnymi historiami, a najlepsze teksty opublikuje i nagrodzi upominkami. Historie można przesyłać na adres: kobieta@gazeta.pl.

Drugi materiał wideo stworzony przez redakcję gazeta.pl z okazji walentynek przedstawia znane osoby, które odpowiadają na pytanie „Po co nam miłość?”. W materiale wideo wystąpili Joanna Krupa - prowadząca program „Misja pies” w TVN (więcej tutaj), Odeta Moro - gospodyni programu „Morowy weekend” w Radiu Złote Przeboje (Agora) (więcej tutaj) i uczestniczka widowiska „Agent - gwiazdy” (emisja w TVN i ITVN/TVN International) (więcej tutaj), Nadia Długosz z kanału Beksy, muzyk Piotr Więcławski „Vienio” i aktor Daniel Olbrychski. Każdy z bohaterów odpowiedział na pytanie w inny sposób - cytując piosenkę, mówiąc wiersz lub dzieląc się osobistym wyznaniem.

Oba materiały wideo są promowane na stronie głównej gazeta.pl i w mediach społecznościowych.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

999 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1570 zł Więcej...

Miernik Megasat HD 5 COMBO DVB-S2X/T2/C2

Profesjonalny miernik niemieckiej firmy Megasat do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

2090 zł Więcej...