WTA Doha: Wozniacki - Radwańska zagrają 16.02 [akt.]

dodano: 2017-02-15 13:48 | aktualizacja: 2017-02-15 20:29
autor: Janusz Sulisz | źródło: sport.tvp.pl

Radwanska_tvp_sport_360px.jpg Caroline Wozniacki pokonała Holenderkę Kiki Bertens 6:2, 6:3 w pierwszej rundzie turnieju WTA w Dosze. Wozniacki jeszcze dziś w środę zagra w drugiej rundzie z Agnieszką Radwańską. Transmisja meczu z kortu centralnego w czwartek od około godz. 10:30 w TVP Sport i sport.tvp.pl.

Eurosport

Wozniacki i Bartens wyszły na kort we wtorek 14 lutego, ale mecz został przerwany z powodu deszczu przy stanie 2:2 i dokończony w środę 15 lutego. Przerwa źle wpłynęła na Holenderkę, która nie wygrała żadnego gema w pierwszym secie.

Na początku drugiej partii rozkojarzyła się była liderka rankingu, która przegrała własne podanie. Później jednak grała co raz lepiej i ostatecznie zakończyła mecz w dwóch setach.

Wozniacki i Radwańska mierzyły się 15 razy w karierze. Bilans jest korzystny dla Dunki: 15:9, ale dwa ostatnie spotkania wygrała Agnieszka.

Aktualizacja:

Deszcz uniemożliwił rozegranie zaplanowanego na środę meczu Agnieszki Radwańskiej z Caroline Wozniacki w turnieju WTA w Dausze. Spotkanie zostało przełożone na czwartek 16 lutego. Polka i Dunka wyjdą na kort główny jako drugie, najprawdopodobniej około godz. 10:30.