reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ultra HD w NTV-Plus bez dodatkowych opłat

dodano: 2017-02-19 08:51
autor: RO | źródło: mediasat.info

4K UHD Ultra HD W kwietniu br. operator telewizji satelitarnej NTV-Plus rozpocznie nadawanie kanałów Ultra HD w Dalekowschodnim Okręgu Federalnym (DOF), na Syberii i w europejskiej części Federacji Rosyjskiej. Operator ma zaoferować trzy kanały w ultrawysokiej rozdzielczości bez dodatkowej opłaty, dodając je do pakietu podstawowego. Jakie to będą kanały UHD, tego na razie nie wiadomo.

NTV-Plus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
NTV-Plus chce także zaproponować pakiet podstawowy na Dalekim Wschodzie. W skład oferty wejdzie ponad 130 kanałów. Abonenci będą mogli też wybierać opcje tematyczne VIP Kino (15 kanałów), Supersport (8 kanałów), Detskij (9 kanałów) i Nocznoj (3 kanały). O ekspansji NTV-Plus na Daleki Wschód już pisaliśmy.

Oferta NTV-Plus dla mieszkańców Syberii zostanie uzupełniona o nowości, w tym także o kanały Ultra HD.

NTV-Plus zawsze wyróżniała się innowacyjnością, jakością premium i nienaganną jakością. Firma była pierwszym operatorem satelitarnym, który rozpoczął nadawanie za Uralem i jako pierwsza w Rosji wprowadziła telewizję wysokiej rozdzielczości i unikalny na rynku krajowym produkt – odbiornik satelitarny z funkcjami telewizji interaktywnej. Stawiamy na najbardziej współczesną technologicznie platformę, jakościową zawartość i wysoki poziom serwisu. Według naszych prognoz, rynek telewizji satelitarnej na Syberii i Dalekim Wschodzie posiada istotny potencjał wzrostu. Jestem pewien, że oferta NTV-Plus w tych regionach stanie się pożądana

- powiedział dyrektor generalny NTV-Plus, Michaił Demin.


W europejskiej części Rosji NTV-Plus jest dostępna z satelitów Eutelsat 36B/36C (36°E), natomiast na Syberii przez satelitę Express AT-1 (56°E). Dystrybucja na Dalekim Wschodzie powinna zostać uruchomiona z satelity Express AT-2 (140°E).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel 1,8m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Kabel Corab RG6 FullCu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Corab RG6...

4 zł Więcej...
reklama