SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Olympic Channel - 6 wersji więcej - bez polskiej

dodano: 2017-02-21 22:52
autor: Jerzy Kruczek | źródło: olympicchannel.com

Olympic Channel Olympic Channel, oprócz wersji angielskiej, jest już dostępny w kolejnych 6 wersjach językowych: chińskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej, portugalskiej (dla Brazylii) i hiszpańskiej (dla Ameryki Łacińskiej). Olympic Channel planuje jeszcze uruchomić 4 dodatkowe wersje językowej w ciągu najbliższych miesięcy, w tym arabską, japońską, koreańską i rosyjską. Niestety na razie nie ma mowy o polskiej wersji.

Olympic_channel_china_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uruchomienie nowych sześciu wersji językowych kanału olimpijskiego oznacza, że do tej globalnej platformy cyfrowej po raz pierwszy dodawane są języki inne niż angielski. Poza tym, od samego początku, czyli od sierpnia 2016 roku, dostępne są napisy w 10 językach.
 

- To świetny sposób, aby dotrzeć do większej liczby ludzi na całym świecie i opowiedzieć o wielkiej historii olimpijskiej w sposób, który łączy się bezpośrednio z nimi - powiedział przewodniczący MKOl, Thomas Bach.

- Uruchomienie platformy Olympic Channel w wielu językach zapewni to, że ​​więcej fanów na całym świecie będzie w stanie odkryć i zbadać historie, które pomogą im się połączyć z ich ulubionym sportem i sportowcami w ich własnym języku.

- Język i lokalizowane funkcje są priorytetem dla nas w 2017 roku - powiedział dyrektor generalny Olympic Channel, Mark Parkman.

- Dostępność dodatkowych sześciu wersji językowych na globalnej platformie cyfrowej jest znaczącym krokiem w rozwoju Olympic Channel, jeśli spojrzymy na tworzenie bardziej spersonalizowanych doświadczeń użytkowników i fanów olimpijskich na całym świecie.

Olympic Channel planuje uruchomić cztery dodatkowe wersje językowe w ciągu najbliższych miesięcy, w tym arabską, japońską, koreańską i rosyjską.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

999 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1570 zł Więcej...

Miernik Megasat HD 5 COMBO DVB-S2X/T2/C2

Profesjonalny miernik niemieckiej firmy Megasat do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

2090 zł Więcej...