SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gametoon Box i Vivid Touch dla Ukraińców

dodano: 2017-02-26 08:53
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Vivid Touch Logo Ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia zmieniła listę kanałów zagranicznych, których treść spełnia wymagania europejskiej konwencji o telewizji ponadgranicznej i ustawodawstwa Ukrainy, dodając stacje telewizyjne Gametoon Box i Vivid Touch. Do ich wprowadzenia dochodzi w momencie, gdy ogłoszona została decyzja o zablokowaniu kolejnego kanału z Rosji – tym razem o polowaniach i wędkarstwie Ochotnik i Rybołow HD.

Gametoon_box_spi_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gametoon Box posiada licencję brytyjskiego regulatora Ofcom. Jego specjalizacją jest świat elektronicznej rozrywki. Kanał nadaje całą dobę w języku angielskim bez reklam, erotyki i filmów ze scenami demonstracji, których na Ukrainie nie wolno pokazywać.

Vivid Touch to kanał erotyczny w języku angielskim, który na Ukrainie będzie emitowany zgodnie z lokalnym ustawodawstwem, a więc tylko w godzinach 24:00-4:00. Licencję dla Vivid Touch wydał holenderski regulator Сommissariaat voor de media.

Ukraiński regulator dodał, że programy posiadają oznaczenia wiekowe według holenderskiego systemu oznaczeń i klasyfikacji Kijkwijzer.

Warto dodać, że w grudniu 2016 roku na Ukrainie zostało udzielone pozwolenie brytyjskiej spółce Media Broadcasting International Ltd. na rozpowszechnianie kanału Funbox UHD. To kanał rozrywkowy ze sportem i filmami.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Hi Media Q10 Pro

Odtwarzacz sieciowy, mini PC, odtwarza BD 3D ISO, wyposażony w...

899 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

2190 zł Więcej...

Konwerter Quad SPU44EN Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o bardzo dobrych...

99 zł Więcej...