SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Drożeje erotyka w Trikolor TV

dodano: 2017-02-26 09:32
autor: RO | źródło: tricolor.tv

Trikolor TV Operator największej, rosyjskiej platformy satelitarnej Trikolor TV informuje, że tylko do 28 lutego br. można przedłużyć subskrypcję na pakiet erotyczny Nocznoj w starej cenie. Od 1 marca pakiet ma kosztować 1800 rubli rocznie (ok. 125zł) zamiast dotychczasowych 1200 rubli.

Trikolor TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet Nocznoj to odważne fantazje erotyczne i romantyczny nastrój. W skład oferty wchodzą kanały telewizyjne dla dorosłych od rosyjskich i światowych producentów. Oferta łączy w tej chwili 9 unikalnych kanałów: Iskuszenie, Iskuszenie HD, O-la-la, Szalun, Russkaja nocz, Nocznoj klub, Brazzers TV, Candy Man i Candy.

Abonenci z opłaconym abonamentem na pakiet Nocznoj mogą korzystać z filmów dla dorosłych, umieszczonych na portalu kino.tricolor.tv (18+).

Platforma Trikolor TV świadczy usługi DTH w europejskiej części Rosji z satelitów Eutelsat 36B/36C na pozycji orbitalnej 36°E. Część wschodnia może korzystać z satelity Express-AT1 (56°E).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Hi Media Q10 Pro

Odtwarzacz sieciowy, mini PC, odtwarza BD 3D ISO, wyposażony w...

899 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

2190 zł Więcej...

Konwerter Quad SPU44EN Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o bardzo dobrych...

99 zł Więcej...