reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Drożeje erotyka w Trikolor TV

dodano: 2017-02-26 09:32
autor: RO | źródło: tricolor.tv

Trikolor TV Operator największej, rosyjskiej platformy satelitarnej Trikolor TV informuje, że tylko do 28 lutego br. można przedłużyć subskrypcję na pakiet erotyczny Nocznoj w starej cenie. Od 1 marca pakiet ma kosztować 1800 rubli rocznie (ok. 125zł) zamiast dotychczasowych 1200 rubli.

Trikolor TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet Nocznoj to odważne fantazje erotyczne i romantyczny nastrój. W skład oferty wchodzą kanały telewizyjne dla dorosłych od rosyjskich i światowych producentów. Oferta łączy w tej chwili 9 unikalnych kanałów: Iskuszenie, Iskuszenie HD, O-la-la, Szalun, Russkaja nocz, Nocznoj klub, Brazzers TV, Candy Man i Candy.

Abonenci z opłaconym abonamentem na pakiet Nocznoj mogą korzystać z filmów dla dorosłych, umieszczonych na portalu kino.tricolor.tv (18+).

Platforma Trikolor TV świadczy usługi DTH w europejskiej części Rosji z satelitów Eutelsat 36B/36C na pozycji orbitalnej 36°E. Część wschodnia może korzystać z satelity Express-AT1 (56°E).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...

Miernik Megasat HD3 Compact dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem CNR,...

429 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...
reklama