SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Drożeje erotyka w Trikolor TV

dodano: 2017-02-26 09:32
autor: RO | źródło: tricolor.tv

Trikolor TV Operator największej, rosyjskiej platformy satelitarnej Trikolor TV informuje, że tylko do 28 lutego br. można przedłużyć subskrypcję na pakiet erotyczny Nocznoj w starej cenie. Od 1 marca pakiet ma kosztować 1800 rubli rocznie (ok. 125zł) zamiast dotychczasowych 1200 rubli.

Trikolor TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet Nocznoj to odważne fantazje erotyczne i romantyczny nastrój. W skład oferty wchodzą kanały telewizyjne dla dorosłych od rosyjskich i światowych producentów. Oferta łączy w tej chwili 9 unikalnych kanałów: Iskuszenie, Iskuszenie HD, O-la-la, Szalun, Russkaja nocz, Nocznoj klub, Brazzers TV, Candy Man i Candy.

Abonenci z opłaconym abonamentem na pakiet Nocznoj mogą korzystać z filmów dla dorosłych, umieszczonych na portalu kino.tricolor.tv (18+).

Platforma Trikolor TV świadczy usługi DTH w europejskiej części Rosji z satelitów Eutelsat 36B/36C na pozycji orbitalnej 36°E. Część wschodnia może korzystać z satelity Express-AT1 (56°E).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Eycos CAM + karta Smart HD+ 2m

Karta startowa Smart HD 2-miesięczna + do kompletu najtańszy moduł...

215 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

1090 zł Więcej...