Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu 1/2 finału Coppa Italia: Juventus FC – SSC Napoli. Transmisje live z ATP World Tour Dubaj w Polsat Sport i Polsat Sport News.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
20:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: MKS Zagłębie Lubin – KS Vive Tauron Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Rosiński
01:00 (wt/śr) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Washington Wizards – Golden State Warriors
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski CANAL+ Sport 2
19:50 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: EWE Baskets Oldenburg - Banvit BK
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Tomasz Świętoński Eleven
19:30 Piłka nożna: La Liga Santander: Real Sociedad – SD Eibar
21:30 Piłka nożna: La Liga Santander: Valencia CF – CD Leganes Eleven Extra
20:45 Piłka nożna: Championship: Brighton & Hove Albion - Newcastle United
Eleven Sports
21:30 Piłka nożna: La Liga Santander: Malaga CF – Real Betis
Eurosport 1
12:40 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata, Lahti: 10km kobiet stylem klasycznym Eurosport 2
19:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: Valencia Basket – Chimiki Moskwa Polsat Sport
11:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj: 1. runda
18:00 Piłka nożna: Puchar Polski: Wigry Suwałki – Arka Gdynia
20:45 Piłka nożna: Coppa Italia: Juventus FC – SSC Napoli
01:00 (wt/śr) Tenis: ATP World Tour, Acapulco: 1. runda
03:00 (wt/śr) Tenis: ATP World Tour, Acapulco: 1. runda
05:00 (wt/śr) Tenis: ATP World Tour, Acapulco: 1. runda Polsat Sport Extra
14:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: Telekom Baku – Imoco Volley Conegliano
18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Azerrail Baku
20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: Lio Ju Nordmeccanica Modena – Chemik Police Polsat Sport News
13:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj: 1. runda
16:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj: 1. runda
18:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj: 1. runda Super Polsat
18:00 Piłka nożna: Puchar Polski: Wigry Suwałki – Arka Gdynia
TVP 2
12:40 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata, Lahti: 10km kobiet stylem klasycznym TVP Sport
12:40 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata, Lahti: 10km kobiet stylem klasycznym