reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Otwarte okno Polsat Viasat History HD w nc+

dodano: 2017-03-02 11:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Viasat World

Polsat Viasat History HD Zgodnie z zapowiedziami, przez cały marzec Polsat Viasat History HD będzie dostępny dla abonentów platformy nc+ w ramach otwartego okna, bez dodatkowych opłat. Kanał znajduje się na pozycji 172. Dodatkowo Viasat World, w ramach współpracy z nc+, przeprowadzi kampanię promocyjną dla głównej marcowej premiery - „Ostatni Królowie-Wojownicy Europy”, z naciskiem na promowanie pozycji EPG kanału Polsat Viasat History w platformie nc+.

Ostatni Królowie-Wojownicy Europy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Główna premiera marcowa stacji - „Ostatni Królowie-Wojownicy Europy” to program opowiadający o wydarzeniach, które zaważyły na losach naszego kontynentu. Historyk Dan Snow opowie o rodzinnych waśniach, zdradach i spiskach. Odwiedzi miejsca wydarzeń, które zmieniły losy Europy, między innymi Caen, Stamford Bridge, Hastings oraz Opactwo Westminsterskie. Razem z nim trafimy do świata Wikingów – żeglujących wojowników, uzbrojonych w topory. Dan Snow przeprowadzi eksperymenty, które pomogą nam zrozumieć realia dostaw, transportu i produkcji broni w tamtych czasach. Dzięki najnowszym analizom starożytnych dokumentów, odkryjemy nowe fakty o ludziach żądnych władzy, krwi i bogactwa. Przyjrzymy się walce o kulturę i przekonania.
 
„Ostatni Królowie-Wojownicy Europy” w Polsat Viasat History

Polsat Viasat History to przede wszystkim rzetelne informacje i podane w pigułce ciekawostki. To jeden z nielicznych kanałów tematycznych w Polsce, który uczy i bawi. Dokumentalne programy, opatrzone komentarzem ekspertów, prezentują historię z nowoczesnej perspektywy, ukazując wpływ minionych wydarzeń na współczesny świat. To także najlepszej jakości filmy kostiumowe, zabierające widzów w fascynującą podróż po historii Europy i świata. Polsat Viasat History przywraca historię do życia.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z kodekiem wideo HEVC/H.265. Wbudowana satelitarna głowica...

1299 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1750 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-100 HEVC COMBO DVB-S2/T2/C

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-100 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych...

1890 zł Więcej...
reklama