reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosyjskie kanały pokażą lokalne reklamy w NTC

dodano: 2017-03-03 19:30
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

RTRS Rosyjska Sieć Telewizyjna i Radiowa Rosyjska Sieć Telewizyjna i Radiowa (RTRS) planuje wprowadzenie w pierwszym półroczu 2017 roku lokalnych reklam dla kanałów federalnych, dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej w Rosji. Lokalne wstawki reklamowe mają obejmować 100 miast i będą emitowane na antenie stacji telewizyjnych, które są zawarte w panelu telemetrycznym Mediascope.

Ministerstwo Łączności i Masowej Komunikacji Rosji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z komunikatu RTRS wynika, że już w lutym tego roku pasma z reklamą pojawiły się w 28 miastach. Począwszy od marca będą wprowadzane w kolejnych miastach, tak, aby w lipcu ich liczba wyniosła 100.

W interesie nadawców wprowadzamy reklamy lokalne w najbardziej reklamowych miastach
- zaznaczył pierwszy zastępca dyrektora generalnego RTRS ds. zarządzania, eksploatacji i rozwoju sieci, Wiktor Pinczuk.


Zaproponowane przez RTRS rozwiązanie techniczne lokalizacji sygnałów w multipleksach polega na użyciu w warunkach synchronicznej sieci jednoczęstotliwościowej specjalnego urządzenia – splicera. Sprzęt pozwala umieścić lokalne reklamy w federalnych treściach po otrzymaniu sygnału sterującego od nadawcy. Technologia pozwala nadawcom kierować reklamami na oddzielne strefy.

Usługa RTRS obejmuje łączenie sygnałów o tematyce lokalnej z pomocą serwerów agregacji, dostarczanie sygnałów w sieciach łączności do regionalnych stacji nadawczych, wstawianie reklamy lokalnej z pomocą splicera, przekazanie sygnału postronnym operatorom obowiązkowych kanałów federalnych i techniczny nadzór nad parametrami jakości sygnału. Dla komercyjnej eksploatacji wykorzystywane są urządzenie krajowej produkcji. 

Źródło: telesputnik.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena siatkowa TURBO 35dB

Siatkowa szerokopasmowa, antena telewizyjna pracująca w paśmie 174-862MHz (6-69k) ze...

35 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...
reklama