reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosyjskie kanały pokażą lokalne reklamy w NTC

dodano: 2017-03-03 19:30
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

RTRS Rosyjska Sieć Telewizyjna i Radiowa Rosyjska Sieć Telewizyjna i Radiowa (RTRS) planuje wprowadzenie w pierwszym półroczu 2017 roku lokalnych reklam dla kanałów federalnych, dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej w Rosji. Lokalne wstawki reklamowe mają obejmować 100 miast i będą emitowane na antenie stacji telewizyjnych, które są zawarte w panelu telemetrycznym Mediascope.

Ministerstwo Łączności i Masowej Komunikacji Rosji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z komunikatu RTRS wynika, że już w lutym tego roku pasma z reklamą pojawiły się w 28 miastach. Począwszy od marca będą wprowadzane w kolejnych miastach, tak, aby w lipcu ich liczba wyniosła 100.

W interesie nadawców wprowadzamy reklamy lokalne w najbardziej reklamowych miastach
- zaznaczył pierwszy zastępca dyrektora generalnego RTRS ds. zarządzania, eksploatacji i rozwoju sieci, Wiktor Pinczuk.


Zaproponowane przez RTRS rozwiązanie techniczne lokalizacji sygnałów w multipleksach polega na użyciu w warunkach synchronicznej sieci jednoczęstotliwościowej specjalnego urządzenia – splicera. Sprzęt pozwala umieścić lokalne reklamy w federalnych treściach po otrzymaniu sygnału sterującego od nadawcy. Technologia pozwala nadawcom kierować reklamami na oddzielne strefy.

Usługa RTRS obejmuje łączenie sygnałów o tematyce lokalnej z pomocą serwerów agregacji, dostarczanie sygnałów w sieciach łączności do regionalnych stacji nadawczych, wstawianie reklamy lokalnej z pomocą splicera, przekazanie sygnału postronnym operatorom obowiązkowych kanałów federalnych i techniczny nadzór nad parametrami jakości sygnału. Dla komercyjnej eksploatacji wykorzystywane są urządzenie krajowej produkcji. 

Źródło: telesputnik.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1290 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ SOLO 4K Combo

Vu+ SOLO 4K - odbiornik od koreańskiego producenta Marusys. Pierwszy...

1650 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama