reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NTV-Plus przedstawiła kanały UHD w pakiecie podstawowym

dodano: 2017-03-04 17:22 | aktualizacja: 2017-03-04 17:38
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

NTV-Plus Rosyjska platforma satelitarna NTV-Plus ujawniła kanały w ultrawysokiej rozdzielczości, które wejdą w skład pakietu podstawowego. Dla większości abonentów po zakupieniu odpowiedniego sprzętu mają być oferowane Fashion One 4K i Festival 4K.

Ultra HD 4K UHD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
NTV-Plus rozpocznie nadawanie kanałów UHD w marcu br. w regionie Wschód. Później transmisja obejmie całe terytorium Rosji. Koszt pakietu podstawowego po wprowadzeniu kanałów UHD pozostanie na dotychczasowym poziomie – 149 rubli miesięcznie (ok. 10 zł) lub 1200 rubli rocznie (ok. 85 zł przy płatności z góry).

Będziemy pierwszym operatorem federalnym, u którego kanały w formacie UHD będą dostępne od Kaliningradu do Nachodki (red. miasto w azjatyckiej części Rosji, nad Morzem Japońskim, w pobliżu Władywostoku)

- powiedział w wywiadzie dla agencji TASS doradca dyrektora generalnego NTV-Plus, Siergiej Stawropolcew.


Fashion One 4K już nadaje w pakiecie dodatkowym Ultra HD operatora Trikolor TV. Festival 4K będzie zupełnie nowym kanałem w Rosji, prezentującym wybitne oraz spektakularne festiwale, koncerty i spektakle teatralne.

Przypomnijmy, że operator NTV-Plus wygrał konkurs do prawa transmisji swoich treści z satelity Express-AT2 (140°E) i zwiększenia pojemności na satelicie Express-AT1 (56°E) do 8 transponderów. Dzięki temu, abonenci mieszkający w strefie zasięgu danych satelitów (region Wschód) uzyskają dostęp do dużej liczby kanałów, w tym HD i UHD. Całkowita liczba wszystkich kanałów ma wzrosnąć ze 120 do prawie 170. W podstawowym wariancie mają być dostępne 132 kanały zamiast obecnych 85.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii UHD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Single 6° Opticum Robust

Tani, pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single (6° - Hot Bird...

39 zł Więcej...

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...
reklama