SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NTV-Plus przedstawiła kanały UHD w pakiecie podstawowym

dodano: 2017-03-04 17:22 | aktualizacja: 2017-03-04 17:38
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

NTV-Plus Rosyjska platforma satelitarna NTV-Plus ujawniła kanały w ultrawysokiej rozdzielczości, które wejdą w skład pakietu podstawowego. Dla większości abonentów po zakupieniu odpowiedniego sprzętu mają być oferowane Fashion One 4K i Festival 4K.

Ultra HD 4K UHD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
NTV-Plus rozpocznie nadawanie kanałów UHD w marcu br. w regionie Wschód. Później transmisja obejmie całe terytorium Rosji. Koszt pakietu podstawowego po wprowadzeniu kanałów UHD pozostanie na dotychczasowym poziomie – 149 rubli miesięcznie (ok. 10 zł) lub 1200 rubli rocznie (ok. 85 zł przy płatności z góry).

Będziemy pierwszym operatorem federalnym, u którego kanały w formacie UHD będą dostępne od Kaliningradu do Nachodki (red. miasto w azjatyckiej części Rosji, nad Morzem Japońskim, w pobliżu Władywostoku)

- powiedział w wywiadzie dla agencji TASS doradca dyrektora generalnego NTV-Plus, Siergiej Stawropolcew.


Fashion One 4K już nadaje w pakiecie dodatkowym Ultra HD operatora Trikolor TV. Festival 4K będzie zupełnie nowym kanałem w Rosji, prezentującym wybitne oraz spektakularne festiwale, koncerty i spektakle teatralne.

Przypomnijmy, że operator NTV-Plus wygrał konkurs do prawa transmisji swoich treści z satelity Express-AT2 (140°E) i zwiększenia pojemności na satelicie Express-AT1 (56°E) do 8 transponderów. Dzięki temu, abonenci mieszkający w strefie zasięgu danych satelitów (region Wschód) uzyskają dostęp do dużej liczby kanałów, w tym HD i UHD. Całkowita liczba wszystkich kanałów ma wzrosnąć ze 120 do prawie 170. W podstawowym wariancie mają być dostępne 132 kanały zamiast obecnych 85.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii UHD


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1150 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap HDR1000 TBOX 4K v2

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

790 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...