SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NTV-Plus przedstawiła kanały UHD w pakiecie podstawowym

dodano: 2017-03-04 17:22 | aktualizacja: 2017-03-04 17:38
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

NTV-Plus Rosyjska platforma satelitarna NTV-Plus ujawniła kanały w ultrawysokiej rozdzielczości, które wejdą w skład pakietu podstawowego. Dla większości abonentów po zakupieniu odpowiedniego sprzętu mają być oferowane Fashion One 4K i Festival 4K.

Ultra HD 4K UHD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
NTV-Plus rozpocznie nadawanie kanałów UHD w marcu br. w regionie Wschód. Później transmisja obejmie całe terytorium Rosji. Koszt pakietu podstawowego po wprowadzeniu kanałów UHD pozostanie na dotychczasowym poziomie – 149 rubli miesięcznie (ok. 10 zł) lub 1200 rubli rocznie (ok. 85 zł przy płatności z góry).

Będziemy pierwszym operatorem federalnym, u którego kanały w formacie UHD będą dostępne od Kaliningradu do Nachodki (red. miasto w azjatyckiej części Rosji, nad Morzem Japońskim, w pobliżu Władywostoku)

- powiedział w wywiadzie dla agencji TASS doradca dyrektora generalnego NTV-Plus, Siergiej Stawropolcew.


Fashion One 4K już nadaje w pakiecie dodatkowym Ultra HD operatora Trikolor TV. Festival 4K będzie zupełnie nowym kanałem w Rosji, prezentującym wybitne oraz spektakularne festiwale, koncerty i spektakle teatralne.

Przypomnijmy, że operator NTV-Plus wygrał konkurs do prawa transmisji swoich treści z satelity Express-AT2 (140°E) i zwiększenia pojemności na satelicie Express-AT1 (56°E) do 8 transponderów. Dzięki temu, abonenci mieszkający w strefie zasięgu danych satelitów (region Wschód) uzyskają dostęp do dużej liczby kanałów, w tym HD i UHD. Całkowita liczba wszystkich kanałów ma wzrosnąć ze 120 do prawie 170. W podstawowym wariancie mają być dostępne 132 kanały zamiast obecnych 85.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii UHD
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Hi Media Q10 Pro

Odtwarzacz sieciowy, mini PC, odtwarza BD 3D ISO, wyposażony w...

899 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF4008 E2 4K Combo

Octagon SF4008 E2 4K - odbiornik UHD 4K z kodekiem...

1199 zł Więcej...

Antena Televes Yagi L790

Wysokiej jakości telewizyjna antena Yagi L790 hiszpańskiej firmy Televes. Zaprojektowana...

99 zł Więcej...