reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC wzmacnia struktury w Polsce i w regionie CEE

dodano: 2017-03-07 19:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Liberty Global

UPC Polska mapa Do zarządu UPC Polska (Liberty Global) dołączył 1 marca br. Jany Fruytier, który objął też stanowisko dyrektora finansowego, natomiast Anna Putts objęła 1 marca br. stanowisko Head of Marketing Communication UPC w regionie CEE (Central and Eastern Europe, w Europie Środkowo-Wschodniej).

UPC Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Anna Putts ma wieloletnie doświadczenie w branży medialnej, usług telekomunikacyjnych oraz elektroniki użytkowej zdobyte zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. Przez ostatnie trzy lata pracowała jako dyrektor marketingu w Samsung Electronics Polska oraz North Eastern Europe Samsung Cluster, gdzie odpowiadała za całościowy marketing produktów z grupy Mobile, AGD i RTV oraz B2B (PR, social media, digital, media, komunikacja, badania). Wcześniej, przez ponad trzy lata, była dyrektorem marketingu platformy satelitarnej n. Ukończyła studia na Intercontinental University w Londynie i uzyskała dyplom MBA. Jest też absolwentką marketingu. Czterokrotnie otrzymała nagrodę w prestiżowym konkursie Effie za skuteczność kampanii reklamowej. W 2014 roku zdobyła również Grand Prix w konkursie na Dyrektora marketingu roku, organizowanym przez Mediarun.
 
Anna Putts wzmacnia struktury UPC, foto: Liberty Global
Anna Putts wzmacnia struktury UPC, foto: Liberty Global
Jany Fruytier wzmacnia struktury UPC, foto: Liberty Global
Jany Fruytier wzmacnia struktury UPC, foto: Liberty Global


Jany Fruytier piastował dotychczas funkcję menedżera do spraw planowania finansowego i analiz w regionie CEE. Dołączył do Liberty Global w Szwajcarii, gdzie zajmował się strategią produktową oraz obszarem fuzji i przejęć, a także planowaniem finansowym i analizami. Przed Liberty Global, Jany Fruytier pracował w funduszu private equity w Holandii.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1290 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ SOLO 4K Combo

Vu+ SOLO 4K - odbiornik od koreańskiego producenta Marusys. Pierwszy...

1650 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama