SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Paramount Channel HD w ofercie sieci Vectra

dodano: 2017-03-08 15:34
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Vectra

Paramount Channel Od początku marca 2017 roku abonenci sieci Vectra zyskali szerszy dostęp do kanałów z portfolio Viacom International Media Networks (VIMN). W pakiecie Złotym pojawił się kanał Paramount Channel HD, a także Comedy Central z serialami.

Paramount Channel Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od początku marca na abonentów sieci Vectra czekają nowości. W pakiecie podstawowym, Złotym, pojawił się kanał Paramount Channel HD prezentujący hity filmowe. W marcu widzowie będą mogli obejrzeć między innymi takie filmy, jak „Siedem dusz” z poruszającymi rolami Willa Smitha i Rosario Dawson, „Zatańcz ze mną” z Jennifer Lopez i Richardem Gere, „Przekręt” z Bradem Pittem oraz trzymający w napięciu thriller „Purpurowe rzeki”. Również młodsi widzowie znajdą dla siebie ciekawe pozycje, m.in. „Shrek” czy „Ace Ventura: psi detektyw”.

Wraz z pojawieniem się Paramount Channel HD w ofercie sieci Vectra, operator przygotował specjalny konkurs dla abonentów. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, by wziąć udział w zabawie, w której do wygrania jest zestaw nagłośnienia kina domowego, pakiety filmów i ciepłe koce.

W nowej ofercie nie zabraknie również dawki dobrego humoru, dzięki kanałowi Comedy Central w SD i HD. W marcu na antenie zagoszczą m.in. takie hity, jak „Brooklyn Nine-Nine” o grupie niezbyt rozgarniętych detektywów, animacja dla dorosłych „Brickleberry” o pracownikach parku narodowego oraz prześmiewczy „Złoty dotyk Nathana”, w którym komik Nathan Fielder występuje w charakterze doradcy biznesowego. Z kolei 21 marca na antenie Comedy Central zagości najnowsza lokalna produkcja stacji, czyli „Comedy Club” prezentująca najciekawszych artystów polskiej sceny stand-up. Na antenie nie zabraknie również najnowszych odcinków „Teorii wielkiego podrywu”, hitów takich, jak „Przyjaciele” czy ulubienicy amerykańskich krytyków, Amy Schumer.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2450 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa UNI-LINE 560HVD

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej do pracy w obu...

75 zł Więcej...

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

99 zł Więcej...