reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje

dodano: 2017-03-12 20:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje W poniedziałek, 6 marca br. rozpoczęła się kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje (Agora) pod hasłem „Muzyka daje radość”. Reklamy stacji pojawiły się w telewizji, kinach i internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Kampanię wspierają aplikacja internetowa na stronie zloteprzeboje.pl i konkurs dla słuchaczy na antenie stacji, który prowadzi Marcin Prokop.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, najnowsze kreacje i spoty reklamowe stacji przedstawiają Marcina Prokopa, który zmienia życie słuchaczy na lepsze, włączając Radio Złote Przeboje - zgodnie z hasłem marki - „Muzyka daje radość”. To trzecia odsłona kampanii promocyjnej tej rozgłośni z tym dziennikarzem (więcej tutaj).

Działania promocyjne są prowadzone na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS, w telewizji (stacje ogólnopolskie i tematyczne), w kinach sieci Helios, a także w internecie (serwisy gazeta.pl, Onet, WP i Ipla).
 
Marcin Prokop w kampanii reklamowej Radia Złote Przeboje, foto: Agora
Marcin Prokop w kampanii reklamowej Radia Złote Przeboje, foto: Agora


Za kreację odpowiada agencja K2, za produkcję filmów reklamowych - KOI Studio, a za planowanie i zakup mediów - agencja Blue 449 | Starlink.

Kampanię reklamową wspiera specjalna aplikacja internetowa na stronie zloteprzeboje.pl, za pośrednictwem której każdy słuchacz Radia Złote Przeboje będzie mógł podarować bliskiej osobie muzykę wraz z życzeniami od Marcina Prokopa i dedykacją.

Dodatkowo na antenie Radia Złote Przeboje od poniedziałku, 6 marca br. trwa nowa edycja konkursu „Muzyka daje radość”, w którym Marcin Prokop rozda słuchaczom muzyczne prezenty oraz spersonalizowane wiosenne bluzy z limitowanej kolekcji Radia Złote Przeboje. Zadaniem słuchaczy jest napisanie do Marcina Prokopa o tym komu i dlaczego chcą zrobić muzyczną niespodziankę, poprawić dzień lub okazać uczucia. Ponadto słuchacze wybiorą piosenkę, którą prowadzący przekaże w ich imieniu. Wiadomości do Marcina Prokopa można wysyłać na adres poczty e-mailowej: [email protected] Konkurs pojawia się na antenie Radia Złote Przeboje pięć razy dziennie, między 6:00 a 18:00.

„Muzyka daje radość” - emisja w Radiu Złote Przeboje.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2490 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama