reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Christian Anting przechodzi z Grupy TVN do Scripps Networks Interactive

dodano: 2017-03-13 10:59
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Business Insider Polska/TVN

Christian Anting Christian Anting, dotychczasowy członek zarządu ds. digital & e-commerce w Grupie TVN, odchodzi z zarządu i dołącza do londyńskiego zespołu Scripps Networks Interactive, amerykańskiego właściciela TVN. Ma tam pomóc w budowaniu nowych partnerstw z nadawcami na całym świecie.

TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Christian Anting dołączył do Grupy TVN w 2010 roku jako wiceprezes zarządu telewizji n. Po fuzji platformy n i Cyfry+ został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu odpowiedzialnego za produkty i strategię programową połączonej platformy nc+. W 2014 roku objął stanowisko dyrektora ds. strategii i dyrektora zarządzającego ds. digital i e-commerce Grupy TVN.

Przed dołączeniem do Grupy TVN zajmował różne stanowiska kierownicze w Convers Media w Zurychu między 2007 i 2010 rokiem, a od 2001 do 2006 roku w SBS Broadcasting w Londynie, Amsterdamie i Sztokholmie. Jego wcześniejsze obowiązki zawodowe obejmowały role kierownicze w niemieckiej płatnej telewizji Operators DF1, Premiere (obecnie Sky Deutschland) i Kirch Group.

Christian Anting ukończył ekonomię i finanse na Uniwersytecie w Augsburgu w Niemczech.

Obowiązki po Christianie Antingu w Grupie TVN przejął Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN odpowiedzialny za rozwój biznesu. Będzie zajmował się teraz także cyfrową działalnością spółki, w tym serwisem Player.pl.

Maciej Maciejowski jest absolwentem programu Warsaw-Illinois Executive MBA, studiował również dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim i zarządzanie mediami w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Do TVN dołączył w 2004 roku i od tego czasu pełnił funkcje kierownicze związane z treściami programowymi w kanałach tematycznych, w tym TVN Turbo i TVN Warszawa.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...
reklama