SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Izabella Wiley awansuje w A+E Networks

dodano: 2017-03-13 20:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: A+E Networks

Izabella Wiley Dean Possenniskie, dyrektor zarządzający A+E Networks EMEA, ogłosił nową rozszerzoną strukturę zespołu kierowniczego w A+E Networks UK. Izabella Wiley, obecnie dyrektor generalna A+E Networks Poland, otrzymała szerszy zakres obowiązków związany z awansem na stanowisko dyrektora generalnego na Polskę i kraje Europy Środkowo-Wschodniej.

Izabella Wiley Adrian Pilkington Mark Neil A+E Networks


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz Wiley, Adrian Pilkington awansował na stanowisko wiceprezesa ds. strategii handlowej i dyrektora generalnego na kraje nordyckie, Beneluksu, Bliskiego Wschodu i Afryki. Obecny wiceprezes ds. finansowych Mark Neil awansował na stanowisko wiceprezesa ds. finansowych, prawnych i operacyjnych.

Wszyscy troje będą podlegać bezpośrednio Deanowi Possenniskiemu i dołączą do dotychczasowego kierownictwa A+E Networks UK.
 

Dean Possenniskie stwierdził: - Cieszę się, że Izabella, Adrian i Mark dołączyli do zespołu kierowniczego A+E Network UK. Każde z nich ma imponujący wkład w naszą działalność i liczę na owocną współpracę z nimi w realizacji ambitnych planów rozwoju naszej firmy.

Izabella Wiley w 2013 roku została dyrektor generalną na Polskę i stworzyła oddział A+E Networks w Warszawie oraz portfolio kanałów w języku polskim. Teraz jej zakres obowiązków poszerzy się o działalność A+E w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
 
Izabella Wiley
dyrektor generalny na Polskę i kraje Europy Środkowo-Wschodniej w A+E Networks

Adrian Pilkington będzie odpowiedzialny za strategię handlową firmy, w tym za dystrybucję linearną kanałów, dystrybucję cyfrową i sprzedaż reklam. Będzie też dyrektorem generalnym na kraje nordyckie, Beneluksu, Bliskiego Wschodu i Afryki, nadzorującym oddziały firmy i lokalne zespoły w Kopenhadze, Amsterdamie i Johannesburgu.
 
Adrian Pilkington
wiceprezes ds. strategii handlowej i dyrektor generalny na kraje nordyckie, Beneluksu, Bliskiego Wschodu i Afryki w A+E Networks

Mark Neil będzie teraz odpowiedzialny za pion operacyjny i prawny, kierując jednocześnie finansami. Awans ten otrzymuje zaledwie trzy miesiące po przejściu z korporacji Scripps, w której pełnił podobną funkcję dyrektora finansowego.
 
Mark Neil
wiceprezes ds. finansowych, prawnych i operacyjnych w A+E Networks

Wszystkie nominacje wchodzą w życie ze skutkiem natychmiastowym.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Eycos CAM + karta Smart HD+ 2m

Karta startowa Smart HD 2-miesięczna + do kompletu najtańszy moduł...

215 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

1090 zł Więcej...