reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Izabella Wiley awansuje w A+E Networks

dodano: 2017-03-13 20:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: A+E Networks

Izabella Wiley Dean Possenniskie, dyrektor zarządzający A+E Networks EMEA, ogłosił nową rozszerzoną strukturę zespołu kierowniczego w A+E Networks UK. Izabella Wiley, obecnie dyrektor generalna A+E Networks Poland, otrzymała szerszy zakres obowiązków związany z awansem na stanowisko dyrektora generalnego na Polskę i kraje Europy Środkowo-Wschodniej.

Izabella Wiley Adrian Pilkington Mark Neil A+E Networks


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz Wiley, Adrian Pilkington awansował na stanowisko wiceprezesa ds. strategii handlowej i dyrektora generalnego na kraje nordyckie, Beneluksu, Bliskiego Wschodu i Afryki. Obecny wiceprezes ds. finansowych Mark Neil awansował na stanowisko wiceprezesa ds. finansowych, prawnych i operacyjnych.

Wszyscy troje będą podlegać bezpośrednio Deanowi Possenniskiemu i dołączą do dotychczasowego kierownictwa A+E Networks UK.
 

Dean Possenniskie stwierdził: - Cieszę się, że Izabella, Adrian i Mark dołączyli do zespołu kierowniczego A+E Network UK. Każde z nich ma imponujący wkład w naszą działalność i liczę na owocną współpracę z nimi w realizacji ambitnych planów rozwoju naszej firmy.

Izabella Wiley w 2013 roku została dyrektor generalną na Polskę i stworzyła oddział A+E Networks w Warszawie oraz portfolio kanałów w języku polskim. Teraz jej zakres obowiązków poszerzy się o działalność A+E w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
 
Izabella Wiley
dyrektor generalny na Polskę i kraje Europy Środkowo-Wschodniej w A+E Networks

Adrian Pilkington będzie odpowiedzialny za strategię handlową firmy, w tym za dystrybucję linearną kanałów, dystrybucję cyfrową i sprzedaż reklam. Będzie też dyrektorem generalnym na kraje nordyckie, Beneluksu, Bliskiego Wschodu i Afryki, nadzorującym oddziały firmy i lokalne zespoły w Kopenhadze, Amsterdamie i Johannesburgu.
 
Adrian Pilkington
wiceprezes ds. strategii handlowej i dyrektor generalny na kraje nordyckie, Beneluksu, Bliskiego Wschodu i Afryki w A+E Networks

Mark Neil będzie teraz odpowiedzialny za pion operacyjny i prawny, kierując jednocześnie finansami. Awans ten otrzymuje zaledwie trzy miesiące po przejściu z korporacji Scripps, w której pełnił podobną funkcję dyrektora finansowego.
 
Mark Neil
wiceprezes ds. finansowych, prawnych i operacyjnych w A+E Networks

Wszystkie nominacje wchodzą w życie ze skutkiem natychmiastowym.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

89 zł Więcej...

Inteligentny kabel 1,8m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...
reklama