reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pierwsza randka” w TVP2 i TVP Rozrywka

dodano: 2017-03-15 20:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Rochstar/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Pierwsza randka” Przytulne wnętrze restauracji, elegancko nakryty stół, romantyczne światło świec, smaczne potrawy, dwie osoby gotowe na nową znajomość i... dwanaście dyskretnie zamontowanych kamer śledzących ich pierwsze spotkanie. To nowy program „Pierwsza randka”, który w czwartek, 16 marca br. o 20:40 pojawi się na antenie TVP2, a w kolejnych dniach w TVP Rozrywka (więcej tutaj). Producentem widowiska na zlecenie TVP2 jest firma Rochstar. „Pierwsza randka” zrealizowana została w oparciu o format „First Dates” stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Pierwsza randka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, widzowie będą mogli zobaczyć pierwsze randki w ciemno uczestników nowego programu. Każda z nich jest inna i ma niepowtarzalną atmosferę. Różne są także zachowania bohaterów. Jedni ze stresu nie mogą przestać mówić, innych paraliżuje i milkną. Pojawiają się bariery wiekowe i geograficzne, które mogą okazać się przeszkodami nie do przezwyciężenia.

Pary staną przed dylematami, które zna większość ludzi umawiających się na randki. Czy zamówić alkohol, a może jednak pozostać przy wodzie? Kto powinien zapłacić - mężczyzna? Czy podążając za równouprawnieniem należy podzielić się rachunkiem? I wreszcie... czy wypada powiedzieć na pierwszej randce o zakupach w sex shopie?
 
Dariusz w programie „Pierwsza randka”, foto: Rochstar
Dariusz w programie „Pierwsza randka”, foto: Rochstar
Dariusz, Paulina, Magdalena i Aleks w programie „Pierwsza randka”, foto: Rochstar
Dariusz, Paulina, Magdalena i Aleks w programie „Pierwsza randka”, foto: Rochstar
Dariusz, Aleks, Magdalena i Paulina w programie „Pierwsza randka”, foto: Rochstar
Dariusz, Aleks, Magdalena i Paulina w programie „Pierwsza randka”, foto: Rochstar
Magdalena, Dariusz, Aleks i Paulina w programie „Pierwsza randka”, foto: Rochstar
Magdalena, Dariusz, Aleks i Paulina w programie „Pierwsza randka”, foto: Rochstar


Kandydaci zostali połączeni w pary przez zespół ekspertów. Choć ich randka będzie miała klasyczną formę spotkania na wspólnej kolacji to droga jaką wybrali na poszukiwanie drugiej połówki na pewno nie należy do tradycyjnych.

- Nadzieja na zmianę, ciekawość, chęć sprawdzenia się, te motywy najczęściej pchają ludzi do randkowania, a niewiadoma wynikająca z wyboru dokonanego przez grono telewizyjnych ekspertów, może dodatkowo zachęcać do uczestnictwa, szczególnie ekstrawertyków lubiących ryzyko. Trochę w tym też myślenia magicznego, przekonania że ekspert zna algorytm, który pomoże stworzyć doskonały związek. Nie bez znaczenia jest również fakt, że emocje które dostarczy spotkanie z drugą osobą, zostaną zarejestrowane, a marzenie o tej jedynej lub tym jedynym spełni się na oczach widowni. A finał będzie telewizyjny... i żyli długo, i szczęśliwie

- tak chęć zgłoszenia się do programu tłumaczy doktor nauk medycznych Robert Kowalczyk, psycholog i seksuolog kliniczny.


Jak czytamy w opisie, pierwsza randka dwóch nieznających się wcześniej osób, to wielkie wydarzenie, któremu towarzyszy niepewność, ale też wielka nadzieja na spotkanie na swojej drodze wartościowego partnera. Polscy widzowie po raz pierwszy będą mieli okazję z tak bliska przyjrzeć się randkowaniu. Jednak nie tylko oni będą obserwować bohaterów, ich zachowaniu przyglądać będzie się także obsługa restauracji. Doświadczonym i czujnym kelnerkom, barmanowi oraz menadżerowi lokalu na pewno nie umknie prawdziwa miłość.

Jak zachowają się bohaterowie w czasie spotkania w cztery oczy? Czy znajdą wspólne tematy do rozmów, a może zapadnie niezręczna cisza? Odpowiedzi poznamy w programie „Pierwsza randka”.

Opisy bohaterów programu:

Aleks jest managerem restauracji programu „Pierwsza randka”. Karierę w gastronomii rozpoczął w Szczecinie. Pracował za barem już jako nastolatek, a żeby stać się profesjonalnym barmanem i managerem szkolił się pod okiem Marcina „Goldiego” Gordona. W 2007 roku wyemigrował do Irlandii, gdzie zdobywał nowe doświadczenia i dzielił się swoją wiedzą z innymi. Współpracował z Shanem Hartem i Rorym O'Neillem przy otwarciu topowego klubu PantiBar. W restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelina prowadził szkolenia z obsługi gości dla barmanów oraz uczył się hostingu. Dzięki temu doświadczeniu dostał pracę w pięciogwiazdkowym hotelu na Temple BAR w Dublinie, którego udziałowcem jest Paul David Hewson „Bono”, lider U2. Dzięki wieloletniemu i bogatemu doświadczeniu Aleks po powrocie do Polski został szkoleniowcem i managerem w wielu knajpach. Potrafi stworzyć restaurację od zera i postawić na nogi podupadający lokal. Z pracy w gastronomii wyniósł bezcenną wiedzę o ludziach. Jako członek załogi był świadkiem wielu randek, a nawet oświadczyn. Jego pasją jest radio. Od roku prowadzi audycje poranne w radiu Fama Wołomin. Uwielbia muzykę z lat 70. i 80. ubiegłego wieku oraz cały klimat związany z tym okresem.

Dariusz to barman, specjalista od koktajli i wprowadzania w dobry nastrój wszystkich poszukujących miłości w restauracji programu „Pierwsza randka”. Z branżą gastronomiczną związany jest od prawie 20 lat. Śmiało można powiedzieć, że zna ten świat od podszewki. Był barmanem i managerem wielu restauracji i klubów. Aktualnie serwuje drinki w dwóch modnych warszawskich lokalach, a także pracuje na licznych weselach i imprezach. Największym wyzwaniem jego pracy jest obsłużenie eventu na 150 osób, gdy większość gości stanowią kobiety, które wolą drinki od mocniejszych alkoholi. Z obserwacji Dariusza wynika, że Polacy coraz świadomiej wybierają alkohole w lokalach. Ludzie śmielej próbują nowych smaków i są otwarci na nietypowe doznania. Ulubionym trunkiem Dariusza są rumy typu spicy i ciemne, czeskie lagery. Gdyby sam miał dla siebie przygotować drinka to byłaby to whisky z sokiem pomarańczowym przyprószona gałką muszkatołową. Drugą, po pracy za barem pasją Dariusza jest turystyka motocyklowa. W ten sposób zwiedził ponad 60 zamków w Polsce i kilkanaście za granicą. Wolne zimowe chwile spędza planując kolejne trasy motocyklowe.

Paulina to pełna uroku kelnerka w restauracji programu „Pierwsza randka”. Znajomi mówią o niej, że jest spontaniczna, energiczna i zdecydowanie trudno za nią nadążyć. Pracując przy różnych eventach poznała kulisy klubów, barów, restauracji oraz hoteli w Polsce i za granicą. Paulinie udało się połączyć swoje dwie największe pasje - podróże i wizaż. Jeżdżąc po świecie uczy się wykonywania tradycyjnych makijaży. Jej marzeniem jest wydanie książki ilustrującej różne style make-upu. Ma świetny kontakt z ludźmi, szczególny z tymi, z którymi pracuje. Uczy i szkoli wizażystów, a także zajmuje się przygotowaniem pary młodej do najważniejszego dnia w ich życiu.

Magdalena to tancerka, cheerleaderka, instruktorka tańca. Teraz również kelnerka w restauracji programu „Pierwsza randka”. Od dziecka kocha sport, już jako sześciolatka stawiała pierwsze kroki na dojo karate tradycyjnego. Zdobyła wicemistrzostwo Europy w kategorii młodzików i mistrzostwo Polski w Kata. W 2000 roku Magdalena stanęła na czele jednej z pierwszych grup cheerleaderek w Polsce, która stała się nieodłącznym elementem oprawy meczów Legii Warszawa. Od 15 lat to właśnie taniec jest jej największą pasją, której poświęca się bez reszty. Jej formacja to nie tylko cheerleading, ale także show dance i taniec nowoczesny. Zawodowo, oprócz tego, że angażuje się we wszystko co związane z zespołem, zajmowała się PR i marketingiem jednego z warszawskich klubów muzycznych.

Robert Kowalczyk - psycholog, seksuolog kliniczny, kierownik Zakładu Seksuologii Wydziału Psychologii i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Jako wykładowca współpracuje także z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym oraz Akademią Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Rady Naukowej (MSM) Krajowego Centrum do spraw AIDS.

„Pierwsza randka” zrealizowana została w oparciu o format „First Dates” stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. - Jest to jeden z najlepiej ocenianych formatów, prezentujących intymny świat randkowiczów. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii - czytamy w opisie. Producentem programu na zlecenie TVP2 jest firma Rochstar.

„Pierwsza randka” - emisja w czwartki (od 16 marca 2017 roku) o 20:40 w TVP2 (TVP2 HD). Program ten będą mogli również oglądać widzowie TVP Rozrywka.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 840 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/8

Multiswitch Opticum 5/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

170 zł Więcej...

Konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB UNC2

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

140 zł Więcej...
reklama