reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jesienią gala UFC w Polsce. Gdzie obejrzeć?

dodano: 2017-03-16 14:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: Extreme Sports Channel

Extreme Sports Channel UFC Organizacja UFC® ogłosiła, że w 2017 roku w Europie zorganizowane zostaną trzy dodatkowe gale. Jedna z nich odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie. Transmisja wydarzenia tylko na Extreme Sports Channel.

UFC gala Gdańsk Extreme Sports Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z pięciu wydarzeń organizowanych przez UFC na Starym Kontynencie w 2017 roku najbardziej emocjonującym dla Polaków będzie gala, która odbędzie się w sobotę 21 października w Gdańsku na Ergo Arenie. UFC ostatni raz gościło w Polsce w kwietniu 2015 roku. Wówczas walką wieczoru było ponowne starcie Mirka Cro Copa i Gabriela Gonzagi. Od tamtego czasu polscy fani mogli zobaczyć, jak Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni kobiet w wadze słomkowej, aż cztery razy skutecznie broni swojego tytułu. Na tym jednak nie kończą się sukcesy Polaków w UFC – nie można zapomnieć o Karolinie Kowalkiewicz, która walczyła z Jędrzejczyk o tytuł mistrzyni wagi słomkowej i aktualnie może się pochwalić numerem drugim w rankingu tej kategorii wagowej, oraz o Danielu Omielańczuku, znajdującym się aktualnie na 12. pozycji w rankingu zawodników wagi ciężkiej.
 

Pozostałe wydarzenia, których organizację ogłosiło dziś UFC, to gala w Glasgow w Szkocji, która odbędzie się w niedzielę, 16 lipca oraz gala w Rotterdamie w Holandii, która będzie miała miejsce w sobotę, 2 września.
 

Joe Carr, Senior Vice President UFC International and Content, powiedział: - Europa pozostaje dla nas bardzo ważnym rynkiem, także w kontekście międzynarodowego wzrostu zainteresowania walkami UFC, jaki obserwujemy od kilku lat. To logiczne, że zaangażowaliśmy się w organizację kolejnych wydarzeń na terenie Europy w 2017 roku. Zarówno gala w Glasgow z 2015 roku, jak i event zorganizowany w Rotterdamie w zeszłym roku były wyprzedane i odniosły niekwestionowany sukces – podjęcie decyzji o ponownej organizacji walk w tych miastach było niezwykle proste. Jeśli zaś weźmiemy pod uwagę zainteresowanie Polaków MMA oraz poziom talentu, jaki prezentują polscy zawodnicy walczący w ramach naszej organizacji, powrót UFC do Polski jest dla nas także logiczny.

Wszystkie gale UFC można w Polsce oglądać na żywo wyłącznie na Extreme Sports Channel.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-100 HEVC COMBO DVB-S2/T2/C

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-100 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych...

1 890 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...

Odbiornik Qviart Lunix3 4K UHD FBC

Qviart Lunix3 4K - odbiornik Ultra HD - gotowy do...

999 zł Więcej...
reklama