reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports wchodzi na amerykański rynek

dodano: 2017-03-17 10:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eleven Sports/satkurier.pl

Eleven Sports Eleven Sports wchodzi na amerykański rynek poprzez przejęcie - jak podano w komunikacie - „pewnych aktywów dystrybucyjnych” One World Sports. Ta amerykańska sieć jest dostępna dla 50 mln gospodarstw domowych, w tym dla klientów AT&T, DirecTV, Verizon, Charter i NCTC.

Eleven Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eleven Sports chce zbudować w Stanach Zjednoczonych silne portfolio praw sportowych z takich dyscyplin, jak kolarstwo, hokej na lodzie, koszykówka, piłka nożna, rugby, lacrosse, krykiet, wyścigi dronów i inne. Szczegółowe informacje na temat nabytych praw zostaną opublikowane wkrótce.

Eleven Sports dostarcza treści sportowe w pięciu regionach Europy i Azji (Belgia, Luksemburg, Polska, Singapur i Tajwan). Teraz wchodzi także do Stanów Zjednoczonych. Na tym nowym dla siebie rynku chce stać się siecią sportów niszowych.
 

- Wejście na amerykański rynek to ważny moment dla Eleven Sports i fantastyczna szansa, która jest zgodna z naszą podstawową strategią, aby dotrzeć i łączyć się z milenialsami, dzięki pokrzepiającym i ekscytującym treściom - powiedział Marc Watson, prezes Eleven Sports i Aser Media, spółki dominującej wobec Eleven Sports. - Wkraczając na amerykański rynek, od samego początku otwieramy drzwi na 50 mln nowych fanów i jesteśmy zobowiązani do dostarczenia im akcji na żywo i niepowtarzalnego wglądu na sportowe treści, które są atrakcyjne i dostosowane do indywidualnych zainteresowań fanów.

- Po tym, jak w ciągu ostatnich dwóch lat weszliśmy do kilku innych krajów, zauważyliśmy, że fani są zainteresowani naszymi treściami, dzięki naszej strategii dostarczania treści dopasowanych do konkretnych rynków w sposób przyjazny dla fanów. Wiemy, że w Stanach Zjednoczonych są fani, którzy są zaniedbywani przez działające tam sieci sportowe i jesteśmy gotowi dać im to, czego chcą - powiedział Danny Menken, dyrektor zarządzający Eleven Sports. - To dla nas niezwykle ekscytujący czas i świetna okazja do rozwoju naszej globalnej oferty.

Sieć One World Sports powstała w 2011 roku z inicjatywy One Media Corporation. W listopadzie 2016 roku w mediach pojawiły się informacje, że sieć poszukuje inwestora. 11 marca br., dość niespodziewanie, One World Sports został przekształcony w Eleven Sports.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

639 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...
reklama