SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports wchodzi na amerykański rynek

dodano: 2017-03-17 10:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eleven Sports/satkurier.pl

Eleven Sports Eleven Sports wchodzi na amerykański rynek poprzez przejęcie - jak podano w komunikacie - „pewnych aktywów dystrybucyjnych” One World Sports. Ta amerykańska sieć jest dostępna dla 50 mln gospodarstw domowych, w tym dla klientów AT&T, DirecTV, Verizon, Charter i NCTC.

Eleven Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eleven Sports chce zbudować w Stanach Zjednoczonych silne portfolio praw sportowych z takich dyscyplin, jak kolarstwo, hokej na lodzie, koszykówka, piłka nożna, rugby, lacrosse, krykiet, wyścigi dronów i inne. Szczegółowe informacje na temat nabytych praw zostaną opublikowane wkrótce.

Eleven Sports dostarcza treści sportowe w pięciu regionach Europy i Azji (Belgia, Luksemburg, Polska, Singapur i Tajwan). Teraz wchodzi także do Stanów Zjednoczonych. Na tym nowym dla siebie rynku chce stać się siecią sportów niszowych.
 

- Wejście na amerykański rynek to ważny moment dla Eleven Sports i fantastyczna szansa, która jest zgodna z naszą podstawową strategią, aby dotrzeć i łączyć się z milenialsami, dzięki pokrzepiającym i ekscytującym treściom - powiedział Marc Watson, prezes Eleven Sports i Aser Media, spółki dominującej wobec Eleven Sports. - Wkraczając na amerykański rynek, od samego początku otwieramy drzwi na 50 mln nowych fanów i jesteśmy zobowiązani do dostarczenia im akcji na żywo i niepowtarzalnego wglądu na sportowe treści, które są atrakcyjne i dostosowane do indywidualnych zainteresowań fanów.

- Po tym, jak w ciągu ostatnich dwóch lat weszliśmy do kilku innych krajów, zauważyliśmy, że fani są zainteresowani naszymi treściami, dzięki naszej strategii dostarczania treści dopasowanych do konkretnych rynków w sposób przyjazny dla fanów. Wiemy, że w Stanach Zjednoczonych są fani, którzy są zaniedbywani przez działające tam sieci sportowe i jesteśmy gotowi dać im to, czego chcą - powiedział Danny Menken, dyrektor zarządzający Eleven Sports. - To dla nas niezwykle ekscytujący czas i świetna okazja do rozwoju naszej globalnej oferty.

Sieć One World Sports powstała w 2011 roku z inicjatywy One Media Corporation. W listopadzie 2016 roku w mediach pojawiły się informacje, że sieć poszukuje inwestora. 11 marca br., dość niespodziewanie, One World Sports został przekształcony w Eleven Sports.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Eycos CAM + karta Smart HD+ 2m

Karta startowa Smart HD 2-miesięczna + do kompletu najtańszy moduł...

215 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

1090 zł Więcej...