SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja Polska z programami dla seniorów

dodano: 2017-03-19 18:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Prezes zarządu TVP S.A. Jacek Kurski podpisał wraz z minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbietą Rafalską list intencyjny w związku z realizacją rządowej kampanii „Bezpieczny i aktywny senior”. Wydarzenie to miało miejsce w czwartek, 16 marca br. w Domu Pomocy Społecznej im. Św. Józefa Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Warszawie.

Telewizja Polska TVP siedziba


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, Telewizja Polska na podstawie zawartego porozumienia wyprodukuje audycje propagujące aktywność osób starszych. W swoich programach będzie promować tradycyjny, kulturowo uwarunkowany i oparty na rodzinnych wartościach obraz osób starszych. Tematyka o bezpieczeństwie i aktywności seniorów ma być obecna m.in. w scenariuszach produkcji filmowych i serialowych realizowanych przez TVP.

- Telewizja Polska towarzyszy swoim widzom na każdym etapie ich życia. Mamy audycje dla najmłodszych i dla ludzi młodych. Teraz jest czas przypomnienia o roli najstarszych Polaków, zarówno w rodzinie, jak i społeczeństwie - zapowiedział Jacek Kurski. - Wspólna z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej kampania informacyjna „Bezpieczny i aktywny senior” jest dla TVP wyzwaniem i zaszczytem - dodał.

- Realizacja tak istotnego zadania, jakim jest polityka senioralna, wymaga współpracy z ważnymi i odpowiedzialnym partnerami - powiedziała Elżbieta Rafalska. - Cieszę się, że w tym zespole, obok Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Poczty Polskiej, znalazła się Telewizja Polska. To medium, które jest obecne w niemal wszystkich domach i cieszy się zaufaniem. Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie nam dotrzeć z naszym przekazem do osób starszych i ich rodzin - dodała.

 
Elżbieta Rafalska i Jacek Kurski podpisują list intencyjny, foto: Jan Bogacz
Elżbieta Rafalska i Jacek Kurski podpisują list intencyjny, foto: Jan Bogacz
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

899 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

199 zł Więcej...