reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Marieta Żukowska w serialu „Druga szansa” 3

dodano: 2017-03-19 19:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska W poniedziałek, 20 marca br. o godzinie 21:30 w telewizji TVN wyemitowany zostanie szósty odcinek trzeciego sezonu serialu „Druga szansa”. Serial ten zobaczą również widzowie kanału ITVN (TVN International) (więcej tutaj). Monika (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) przechodzi trudne chwile z powodu kryzysu w związku. Ponadto ktoś zaczyna ją dręczyć i niepokoić telefonami z nieprzyzwoitymi propozycjami. Postanawia więc zgłosić na policję popełnienie przestępstwa. Niestety w sprawie niewiele da się zrobić. Czy na tym koniec kłopotów głównej bohaterki serialu „Druga szansa”?

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Adam (Bartłomiej Topa) pojawia się w mieszkania Moniki z niezapowiedzianą wizytą i chce zobaczyć się z córką. Dziewczynką zajmuje się Jadwiga (Krystyna Tkacz), która ostentacyjnie okazuje swoją niechęć do Swenssona, on nie pozostaje jej  dłużny. Do mieszkania przychodzi również Marcin (Bartłomiej Świderski), aby zabrać resztę swoich rzeczy. Pomiędzy mężczyznami dochodzi do kolejnej konfrontacji.
 
Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN
Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN


Natomiast relacje Sary (Magdalena Boczarska) i Dominika (Jan Wojciechowski) ulegają znacznej poprawie, co daje aktorce impuls do podjęcia pewnych ważnych decyzji. Sara mówi Annie (Katarzyna Herman), że żąda wyemitowania programu Zeita (Rafał Królikowski), w którym przyznaje się do bycia matką. Zmiana, jaka dokonuje się w jej życiu inspiruje Starczyńską do wyznania Zeitowi, że ona również marzy o dziecku. Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) zostawia Brandona (Alan Włodarski) z wyjątkowo nieodpowiedzialna nianią. Marta porzuca chłopca samego w mieszkaniu i wyjeżdża. Płaczące dziecko odnajduje sąsiadka Grzegorza - Jagoda (Marieta Żukowska).

Tymczasem problemy osobiste nie pozwalają Monice skupić się w pracy. W konsekwencji wszystko wali jej się na głowę. Zaplanowane programy nie są gotowe, a nieubłaganie zbliża się start nowego kanału. Czyżby prezes (Jacek Braciak) popełnił błąd, powierzając jej tak odpowiedzialne zadanie? Czy nowe obowiązki przerastają przebojową producentkę? Na domiar złego tajemniczy stalker zaczyna coraz bardziej niepokoić agentkę. Borecka odkrywa, że był w jej domu i zostawił wiadomość. Kobieta zaczyna bać się o życie swoje i swoich najbliższych...

„Druga szansa” - sezon 3., emisja w poniedziałki o 21:30 w TVN (TVN HD). Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International). Wcześniejsze sezony tego serialu będą mogli oglądać widzowie TVN7 (TVN7 HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 65 cm z przyssawką

stalowa antena 65 cm przenośna na przyssawkę.

139 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama