reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: „Bake Off - Ale ciacho!” 2 dobrze rośnie

dodano: 2017-03-19 20:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP2 TVP 2 Dwójka „Bake Off - Ale ciacho!” Jak poinformował nadawca, wyemitowany w poniedziałek, 13 marca br. w TVP2 (program ten mogą również oglądać widzowie TVP Rozrywka) drugi odcinek drugiego sezonu programu „Bake Off - Ale ciacho!” obejrzało 1,5 mln widzów w grupie 4+, co przełożyło się na 12,5 proc. udziałów. Jest to wzrost o ponad 320 tys. widzów (2,7 punktów procentowych w udziałach) w porównaniu do odcinka premierowego (dane za TVP) (więcej tutaj).

TVP2 TVP 2 Dwójka „Bake Off - Ale ciacho!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uczestnicy „Bake Off - Ale ciacho!” walczą między sobą o tytuł „Polskiego mistrza wypieków”. W nowym sezonie prowadzącymi są prezenterka Marcelina Zawadzka oraz tancerka i aktorka Dorota Czaja. Kulinarne poczynania 12 śmiałków ocenia jury - dziennikarka kulinarna i podróżniczka, Małgorzata Molska, oraz Krzysztof Ilnicki, uznany przez Europejską Akademię Gastronomiczną za najlepszego cukiernika w Polsce. W każdym odcinku najlepszy uczestnik zdobywa tytuł „Gwiazdy wypieków tygodnia”, a ten, kto jest oceniony przez jurorów najniżej - musi opuścić program.

Program jest realizowany w oparciu o brytyjski format „The Great Bake Off” stworzony przez Love Productions, emitowany przez BBC1.
 
Marcelina Zawadzka i Dorota Czaja w programie „Bake Off - Ale ciacho!”, foto: TVP
Marcelina Zawadzka i Dorota Czaja w programie „Bake Off - Ale ciacho!”, foto: TVP


„Bake Off - Ale ciacho!” - sezon 2., emisja w poniedziałki o 21:45 w TVP2 (TVP2 HD). Program ten mogą również oglądać widzowie TVP Rozrywka.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Konwerter Wide band GT-SAT GT-WB1

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Wide band GT-SAT pozwala...

190 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...
reklama