SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: „Bake Off - Ale ciacho!” 2 dobrze rośnie

dodano: 2017-03-19 20:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP2 TVP 2 Dwójka „Bake Off - Ale ciacho!” Jak poinformował nadawca, wyemitowany w poniedziałek, 13 marca br. w TVP2 (program ten mogą również oglądać widzowie TVP Rozrywka) drugi odcinek drugiego sezonu programu „Bake Off - Ale ciacho!” obejrzało 1,5 mln widzów w grupie 4+, co przełożyło się na 12,5 proc. udziałów. Jest to wzrost o ponad 320 tys. widzów (2,7 punktów procentowych w udziałach) w porównaniu do odcinka premierowego (dane za TVP) (więcej tutaj).

TVP2 TVP 2 Dwójka „Bake Off - Ale ciacho!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uczestnicy „Bake Off - Ale ciacho!” walczą między sobą o tytuł „Polskiego mistrza wypieków”. W nowym sezonie prowadzącymi są prezenterka Marcelina Zawadzka oraz tancerka i aktorka Dorota Czaja. Kulinarne poczynania 12 śmiałków ocenia jury - dziennikarka kulinarna i podróżniczka, Małgorzata Molska, oraz Krzysztof Ilnicki, uznany przez Europejską Akademię Gastronomiczną za najlepszego cukiernika w Polsce. W każdym odcinku najlepszy uczestnik zdobywa tytuł „Gwiazdy wypieków tygodnia”, a ten, kto jest oceniony przez jurorów najniżej - musi opuścić program.

Program jest realizowany w oparciu o brytyjski format „The Great Bake Off” stworzony przez Love Productions, emitowany przez BBC1.
 
Marcelina Zawadzka i Dorota Czaja w programie „Bake Off - Ale ciacho!”, foto: TVP
Marcelina Zawadzka i Dorota Czaja w programie „Bake Off - Ale ciacho!”, foto: TVP


„Bake Off - Ale ciacho!” - sezon 2., emisja w poniedziałki o 21:45 w TVP2 (TVP2 HD). Program ten mogą również oglądać widzowie TVP Rozrywka.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Eycos CAM + karta Smart HD+ 2m

Karta startowa Smart HD 2-miesięczna + do kompletu najtańszy moduł...

215 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

1090 zł Więcej...