reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Oferta światłowodowa Netii na wiosnę

dodano: 2017-03-21 17:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Netia

Netia Netia rozpoczęła sprzedaż usług na łączach zmodernizowanych do standardu światłowodowego (oferta do 900 Mb/s). Pakiet: internet z TV i usługą mobilną z nielimitowanymi połączeniami głosowymi oraz 1 GB danych, dostępny jest za 69,90 zł miesięcznie. Bazowy wariant dostępu do internetu na zmodernizowanych sieciach to 100 Mb/s. Dostępne są również opcje: do 300 i do 900 Mb/s. Ceny to odpowiednio 49,90 zł, 59,90 zł i 79,90 zł miesięcznie.

Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator oferuje także pakiety: internet stacjonarny plus Telewizja Osobista. W opcji do 100 Mb/s i pakietem TV Standard (109 kanałów, w tym 51 HD) od czwartego miesiąca pakiet kosztuje 79,90 zł. Przyspieszenie internetu do 300 Mb/s to dodatkowe 10 zł miesięcznie, a do 900 Mb/s kolejne 20 zł miesięcznie. Odpowiedniki tych ofert świadczone na łączach w starszych technologiach (do 20 lub do 50 Mb/s) są o 10 zł miesięcznie tańsze (39,90 zł za internet solo i 69,90 zł na miesiąc za pakiet z TV Standard).
 
Światłowody Netii rozkwitają na wiosnę, foto: Peter Macs
Światłowody Netii rozkwitają na wiosnę, foto: Peter Macs

Trzy miesiące za pół ceny i inne gratisy

Jak czytamy w komunikacie, zarówno w przypadku ofert pakietowych (internet + TV), jak i zakupu dowolnego samodzielnego dostępu do internetu na sieci własnej Netii, przez pierwsze 3 miesiące za usługi płaci się tylko połowę ceny.

Do każdej umowy na usługi na sieci własnej Netii (solo i pakiety) operator dodaje również za darmo usługę mobilną z nielimitowanymi połączeniami i pakietem 1 GB danych, o rynkowej wartości około 30 zł miesięcznie.

W pierwszym miesiącu klienci mają dostęp do pełnej oferty blisko 200 kanałów (w tym około 100 w HD) oraz usługi o nazwie Giganagrywarka, która pozwala m.in. na oglądanie wybranych kanałów do 7 dni wstecz i nagrywanie nieograniczonej liczby kanałów jednocześnie, nawet przy braku prądu w mieszkaniu. Po okresie promocyjnym Giganagrywarka kosztuje 15 zł miesięcznie. Usługa multiroom to koszt 10 zł miesięcznie.

HBO HD 3 miesiące za darmo, bez zobowiązań

Kolejnym dodatkiem dla osób, które wybiorą pakiet z TV jest dostęp (darmowy, bez zobowiązań) do usługi HBO GO, zapewniającej dostęp do oferty filmów i seriali HBO (więcej tutaj). Po okresie promocyjnym usługę HBO HD (3 kanały HBO - HBO HD, HBO2 HD oraz HBO3 HD - i dostęp do HBO GO) można wykupić z umową terminową w cenie 25 zł miesięcznie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-100 HEVC COMBO DVB-S2/T2/C

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-100 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych...

1890 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

160 zł Więcej...
reklama