reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe pozycje Wellbeing i Paramount HD na liście Cyfrowego Polsatu

dodano: 2017-03-21 20:58 | aktualizacja: 2017-03-21 21:06
autor: SatExpert | źródło: tvpolsat.info

Cyfrowy Polsat 21 marca 2017 roku, w godzinach popołudniowych Cyfrowy Polsat dokonał zmian na liście kanałów. Z pozycji nr 22 na 169 przeniesiono poświęcony zdrowemu trybowi życia Wellbeing Network. Z kolei na zwolnionym kanale 22. pojawiła się kopia filmowej stacji Paramount Channel HD, dostępnej również na kanale 149.

Cyfrowy Polsat zmiany na liście


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na potrzeby zdublowania kanału na liście Cyfrowego Polsatu specjalnie zdublowano Paramount Channel HD na tp. 128 (11,075 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK), główny przekaz jest z SID 13, a sztuczna kopia (te same PID Video i Audio) z SID 33.

Dla posiadaczy odbiorników indywidualnych nie zmienia się nic, parametry kanałów zostają jak dotychczas, zmiana dotyczy wyłącznie korzystających z terminali platformy i zmiany numeracji kanałów.

Przypomnijmy, że przy okazji przeniesienia TV Puls na pozycję nr 157 Cyfrowy Polsat tłumaczył, że dołączanie nowych stacji do oferty i zmiana pozycji części z nich na liście jest czymś całkowicie normalnym i naturalnym, a każdy operator platformy satelitarnej czy sieci kablowej może dowolnie układać listę oferowanych kanałów, chyba że są inne ustalenia z nadawcą.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX 410

Najtańszy dekoder cyfrowy HDTV marki Opticum do współpracy z kartami...

129 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1199 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...
reklama