reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Grzegorz Płaza przedstawicielem Da Vinci Learning w Polsce

dodano: 2017-03-22 11:53
autor: Jakub Sulisz | źródło: Da Vinci Learning

Grzegorz Płaza Da Vinci Learning Grzegorz Płaza odchodzi z Grupy TVN i obejmie stanowisko General Managera odpowiedzialnego za wszystkie działania Da Vinci Learning GmbH, nadawcy kanału Da Vinci Learning na polskim rynku. 

Da Vinci Learning


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Polska jest jednym z naszych najważniejszych rynków, dlatego cieszymy się, że do naszej organizacji dołącza osoba o dużym doświadczeniu telewizyjnym i doskonałej znajomości realiów. Grzegorz Płaza wnosi do naszego zespołu unikalną wiedzę i doświadczenie, szczególnie w zakresie telewizyjnych kanałów tematycznych. Planujemy zwiększenie naszej aktywności w Polsce, zmiany w kanale telewizyjnym  oraz uruchomienie usługi nielinearnej i jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie Grzegorz będzie odpowiedzialny za ich wprowadzenie

- powiedzial Ferdinand Habsburg, założyciel i CEO Da Vinci Media, Berlin. 

Grzegorz Płaza był związany z Grupą TVN od 2001 roku odpowiadając min. za uruchomienie kanałów TVN Turbo i nSport+. Był także dyrektorem programowym platform n i nc+.

Da Vinci Learning to kanał o unikalnym charakterze na naszym rynku. Mocno wierzę, że uda mi się wzmocnić i ustabilizować jego pozycję

- powiedział Grzegorz Płaza.


Da Vinci Learning to kanał o charakterze edukacyjnym, dostępny w Polsce od 2007 roku, docierający do ponad 4.8 mln gospodarstw domowych. Kanał dystrybuowany jest w 92 krajach na świecie i łącznie dociera do ponad 30 mln widzów. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

650 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama