SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Grzegorz Płaza przedstawicielem Da Vinci Learning w Polsce

dodano: 2017-03-22 11:53
autor: Jakub Sulisz | źródło: Da Vinci Learning

Grzegorz Płaza Da Vinci Learning Grzegorz Płaza odchodzi z Grupy TVN i obejmie stanowisko General Managera odpowiedzialnego za wszystkie działania Da Vinci Learning GmbH, nadawcy kanału Da Vinci Learning na polskim rynku. 

Da Vinci Learning


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Polska jest jednym z naszych najważniejszych rynków, dlatego cieszymy się, że do naszej organizacji dołącza osoba o dużym doświadczeniu telewizyjnym i doskonałej znajomości realiów. Grzegorz Płaza wnosi do naszego zespołu unikalną wiedzę i doświadczenie, szczególnie w zakresie telewizyjnych kanałów tematycznych. Planujemy zwiększenie naszej aktywności w Polsce, zmiany w kanale telewizyjnym  oraz uruchomienie usługi nielinearnej i jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie Grzegorz będzie odpowiedzialny za ich wprowadzenie

- powiedzial Ferdinand Habsburg, założyciel i CEO Da Vinci Media, Berlin. 

Grzegorz Płaza był związany z Grupą TVN od 2001 roku odpowiadając min. za uruchomienie kanałów TVN Turbo i nSport+. Był także dyrektorem programowym platform n i nc+.

Da Vinci Learning to kanał o unikalnym charakterze na naszym rynku. Mocno wierzę, że uda mi się wzmocnić i ustabilizować jego pozycję

- powiedział Grzegorz Płaza.


Da Vinci Learning to kanał o charakterze edukacyjnym, dostępny w Polsce od 2007 roku, docierający do ponad 4.8 mln gospodarstw domowych. Kanał dystrybuowany jest w 92 krajach na świecie i łącznie dociera do ponad 30 mln widzów. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

999 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1570 zł Więcej...

Miernik Megasat HD 5 COMBO DVB-S2X/T2/C2

Profesjonalny miernik niemieckiej firmy Megasat do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

2090 zł Więcej...