reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aplikacja Eutelsatu Sat.tv także z kanałami z 7/8°W

dodano: 2017-03-22 12:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eutelsat

Sat.tv Eutelsat Communications poinformował na konferencji Cabsat 2017 (Dubaj, 21-23 marca), że mobilny przewodnik po programach Sat.tv rozwija się tak, by obejmować kanały FTA także z pozycji orbitalnej 7/8°W.

Sat.tv


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sat.tv został uruchomiony w kwietniu 2016 roku i jest skierowany do 65 mln gospodarstw domowych odbierających sygnał z satelitów Hot Bird. Aplikacja zarejestrowała już prawie milion pobrań i jest już dostępna dla ponad 52 mln gospodarstw domowych DTH na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, które odbierają kanały z 7/8°W.

Sat.tv daje widzom na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej możliwość przeglądania szczegółowych ramówek około 400 kanałów FTA z 13°E i 7/8°W, z możliwością wyszukiwania według czasu, kanału lub gatunku treści. Widzowie mogą korzystać z przyjaznego dla użytkownika interfejsu, dostępnego w pięciu językach (arabski, angielski, francuski, włoski, rosyjski) i uzyskać dostęp do ramówek w maksymalnie 40 językach.

Aplikacja Sat.tv, dostępna na stronie internetowej, a także w Google Play i App Store, cieszy się dużym zainteresowaniem - w szczególności w Maroko, Tunezji, Algierii, Egipcie, Arabii Saudyjskiej i Iranie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1699 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1699 zł Więcej...

"SAT Kurier" abonament 2018 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2018 + książka tematyczna...

75 zł Więcej...
reklama