reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

9,4 mln użytkowników DTH we Włoszech

dodano: 2017-03-28 13:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: adtv

Włochy W ostatnich latach we Włoszech odnotowano wzrost liczby użytkowników telewizji satelitarnej (DTH) - z 8,1 mln w 2014 roku do 9,4 mln w 2016 roku. Badanie rynkowe przeprowadzone przez Ergo Research na 4000 osób na zlecenie DigitalTrends wykazało również, że 2,2 mln gospodarstw domowych we Włoszech przeszło w tym czasie z naziemnej telewizji cyfrowej na DTH.

Tivusat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Potencjalna baza użytkowników zainteresowanych bezpłatnym DTH zwiększyła się w ciągu dwóch lat o 37 proc. do 2,23 mln gospodarstw domowych, pokazują wyniki badania przeprowadzonego na zlecenie DigitalTrends.

Istotny wkład we wzrost zainteresowania DTH wniosła niewątpliwie platforma satelitarna tivùsat, oferująca kanały takich nadawców, jak Rai, Mediaset i La7. Autorzy badania szacują również, że liczba użytkowników tivùsat wzrośnie w 2017 roku o około 600 tys. Na koniec 2016 roku operator tej platformy chwalił się 2,9 mln aktywnych kart.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Raporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO SE V.2 (wersja dual)

SOLO SE - Version 2 znanego tunera Solo SE firmy...

750 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...
reklama