reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ADB i nc+ podpisały umowę o współpracy na kolejne lata

dodano: 2017-03-31 13:25
autor: Janusz Sulisz | źródło: ADB

ADB nc+ Platforma satelitarna nc+ i ADB, światowy ekspert w dziedzinie dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla operatorów telewizji cyfrowej, podpisały umowę o przedłużeniu współpracy na utrzymanie i rozwój platform na kolejne lata. Początki współpracy ADB i nc+ sięgają 2006 roku, kiedy to firmy wspólnie uruchomiły pierwszą platformę w technologii HD w Polsce. To była rewolucja w odbiorze telewizji.

ADB Personal TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W następnych latach (jeszcze wtedy) platforma n wdrożyła kolejne rozwiązania ADB, tj. dekoder z dyskiem twardym, usługę VOD, Multi-room, Multi-screen, OTT oraz wiele innowacyjnych funkcjonalności, które z jednej strony ułatwiały widzom korzystanie z telewizyjnej rozrywki, z drugiej zaś zaspokajały potrzeby biznesowe operatora. Rozwiązania te były wielokrotnie doceniane przez ekspertów i nagradzane na międzynarodowych targach branżowych.

Do dnia dzisiejszego ADB dostarczyło operatorowi ponad 2 miliony dekoderów wraz z zaawansowanym oprogramowaniem, umożliwiającym bardzo łatwe, szybkie i intuicyjne korzystanie z telewizji oraz swobodny dostęp do ulubionych serwisów w dogodnym dla widza momencie.
 

– Naszym wspólnym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań i dostarczenie widzom atrakcyjnej oferty, która wprowadza coraz to lepszą jakość oglądania telewizji. Dzięki dużej wiedzy i bogatemu doświadczeniu, ADB wciąż zaskakuje pionierskimi wdrożeniami, które wyprzedzają trendy, dlatego nasza juz ponad dziesięcioletnia współpraca z nc+ owocuje kolejnymi udanymi projektami i sukcesami obu firm. Wspólnie udaje nam się tworzyć wyjątkowe i zaawansowane produkty, które widzowie oraz specjaliści z branży bardzo doceniają – powiedział Jacek Galik, wiceprezes ds. sprzedaży.

– Dzięki współpracy z ADB od lat dostarczamy klientom platformy nc+ najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, kształtując rynek telewizji cyfrowej w Polsce – powiedział Jarosław Kordalewski, wiceprezes zarządu platformy nc+ ds. technologicznych i IT. – Przedłużenie współpracy o kolejne lata pozwoli na dalsze rozwijanie naszej oferty, na czym najbardziej skorzystają obecni i przyszli klienci – dodaje Jarosław Kordalewski.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT913 Combo H/V LTE dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa DAT913 marki Fuba. Zaprojektowana specjalnie...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Terra Plus H.265

Odbiornik DVB-T/T2 firmy AX Technology dla Naziemnej Telewizji Cyfrowej (NTC)...

125 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K Combo

Vu+ SOLO 4K - odbiornik od koreańskiego producenta Marusys. Pierwszy...

1650 zł Więcej...
reklama